Mr. Basketball1988 - Jimmy Jackson - Toledo Macomber
1989 - Jimmy Jackson - Toledo Macomber 1991 - Greg Simpson - Lima Senior 1992 - Greg Simpson - Lima Senior 1994 - Aaron Hutchins - Lima Central Catholic 2004 - Jamar Butler - Shawnee 2007 - Jon Diebler - Upper Sandusky 2008 - William Buford - Toledo Libbey 2013 - Marc Loving - Toledo St. John's 2016 - Xavier Simpson - Lima Senior |
Ms. Basketball2010 - Natasha Howard - Toledo Waite
|
Mr. Football1990 - Bobby Hoying - St. Henry
1991 - Derek Kidwell - Fostoria 1994 - Charles Woodson - Fremont Ross 2002 - Ben Mauk - Kenton 2011 - Maty Mauk - Kenton 2016 - Michael Warren II - Toledo Central Catholic |
Boys Basketball
1939 - Paul Adams - Toledo Central (A)
1939 - Art Link - Sandusky St. Mary's (B) 1940 - Robert Shaw - Fremont Ross (A) 1940 - Jim Weber - Pettisville (B) 1942 - Mark Wylie - Gibsonburg (B) 1942 - Sylvester Goedde - Vaughnsville (B) 1942 - Richard Bourne - Gomer (B) 1943 - Carroll Seiple - Defiance (A) 1944 - Max Kephart - Middle Point (B) 1945 - Bob Harrison - Toledo DeVilbiss (A) 1945 - Robert Green - Bellevue (A) 1946 - August Trenkamp - Ottoville (B) 1947 - Neil Schmidt - Bluffton (B) 1947 - Orval Schram - Ottoville (B) 1948 - Al Steegman - Findlay (A) 1949 - Jerry McCloskey - Toledo Central (A) 1949 - Jack Shaffer - Ottawa Hills (B) 1950 - Richard Honingford - Delphos St. John's (B) 1950 - Walt Wagner - Sandusky St. Mary's (B) 1951 - Bill Garnes - Findlay (A) 1952 - Chuck McGuire - Gibsonburg (B) 1956 - Larry Willey - Defiance (A) 1956 - Gary Kesler - Willshire (B) 1957 - Jim Opperman - New Bremen (A) 1957 - Bob Filiere - Troy-Luckey (A) 1957 - Larry Simmermacher - Crestline (A) 1958 - Marvin Wells - Ohio City (A) 1959 - Paul Winterhalter - Tiffin Calvert (AA) 1959 - Jerry Schiefer - Holmes-Liberty (A) 1960 - Ray Wolford - Toledo Scott (AA) |
1961 - Dan Neff - Defiance Ayersville (A)
1962 - Jim Myers - Defiance (AA) 1962 - Dan Neff - Defiance Ayersville (A) 1963 - Wayne Taubken - Wapakoneta St. Joe's (A) 1963 - Mike Hyde - Western Reserve (A) 1964 - Walter Piatkowski - Toledo Woodward (AA) 1964 - Leroy Sutter - Celina Immaculate Conception (A) 1965 - Dave McClellan - Toledo DeVilbiss (AA) 1965 - Jeff Miller - Shawnee (AA) 1965 - Kerry Myers - Celina Immaculate Conception (A) 1966 - Dave Sorenson - Findlay (AA) 1966 - Kerry Myers - Celina Immaculate Conception (A) 1966 - Jim Penix - Rossford (A) 1967 - Tom Bryan - Fort Recovery (A) 1967 - Max Miller - Holgate (A) 1968 - Bob Howell - Mendon-Union (A) 1969 - Dave Merchant - Marion Harding (AA) 1969 - Dan Thallman - Bloomville (A) 1970 - Wardell Jackson - Toledo Macomber (AA) 1970 - Richie Davie - Sandusky St. Mary's (A) 1971 - Steve Werner - Findlay (AAA) 1971 - John Kanter - Whitmer (AAA) 1971 - Joe Fisher - Lima Central Catholic (AA) 1971 - Dan Weston - Ridgedale (A) 1971 - Steve Sonnenberg - Holgate (A) 1971 - Richard Selgo - Pettisville (A) 1972 - Craig Lynon - Toledo Start (AAA) 1972 - Scott May - Sandusky (AAA) 1972 - Tim Sherzer - Fremont St. Joseph (AA) 1972 - Bob Walden - Hardin Northern (A) |
1973 - Ted Hipsher - Findlay (AAA)
1973 - Dan Hipsher - Fostoria (AA) 1973 - Terry King - Marion Pleasant (A) 1974 - Terry Crosby - Toledo DeVilbiss (AAA) 1974 - Mike Reardon - Fremont Ross (AAA) 1974 - Ron Hammye - Genoa (AA) 1974 - Tom Terry - Lima Central Catholic (AA) 1974 - Tom Kramb - South Central (A) 1974 - Scott Ballinger - Marion Pleasant (A) 1975 - Terry Crosby - Toledo DeVilbiss (AAA) 1975 - Truman Claytor - Toledo Scott (AAA) 1975 - Chuck Thompson - Van Wert (AA) 1976 - Kelvin Ransey - Toledo Macomber (AAA) 1976 - Jim Arnzen - Delphos St. John's (AA) 1976 - Jeff Lambert - Swanton (AA) 1976 - Steve Hartings - Maria Stein Marion Local (A) 1976 - Joe Faine - Cory-Rawson (A) 1976 - Randy Weston - Ridgedale (A) 1977 - Jay Lehman - Defiance (AAA) 1977 - Ken Pothast - Ottawa-Glandorf (AA) 1977 - Lee Horne - Port Clinton (AA) 1977 - Joe Faine - Cory-Rawson (A) 1977 - Jim Hoops - Patrick Henry (A) 1977 - Brad Weston - Ridgedale (A) 1978 - Marcus Newbern - Toledo Scott (AAA) 1978 - Tim Frost - Wynford (AA) 1978 - Brad Weston - Ridgedale (A) 1978 - Wayne Neal - Hardin Northern (A) 1979 - Dave Rieker - Findlay (AAA) 1979 - Tim Frost - Wynford (AA) 1979 - Bill Post - St. Henry (A) |
1980 - Rick Accord - Findlay (AAA)
1980 - Tim Reiser - Napoleon (AA) 1980 - Bill Faine - Cory-Rawson (A) 1980 - Bryan Roth - Sandusky St. Mary's (A) 1980 - Chuck Stahl - St. Henry (A) 1981 - Tony Augspurger - Willard (AA) 1981 - Kyle Standley - Marion Pleasant (AA) 1981 - Gary Jones - Maria Stein Marion Local (A) 1982 - Mike Lilo - Willard (AA) 1982 - Richard Hempy - Marion River Valley (AA) 1982 - Alan Kortokrax - Delphos St. John's (A) 1983 - Dennis Hopson - Toledo Bowsher (AAA) 1983 - Dan Christie - Oak Harbor (AA) 1983 - Joe Verhoff - Kalida (A) 1983 - Chris Stucke - St. Henry (A) 1984 - Todd Mitchell - Toledo St. Francis (AAA) 1984 - Jeff Haar - Woodmore (A) 1984 - Lance Kimmel - Buckeye Central (A) 1985 - Chris Poellnitz - Toledo Scott (AAA) 1985 - Andre Reed - Lima Senior (AAA) 1985 - Noland Robinson - Willard (AA) 1985 - Chad Keller - Van Buren (A) 1985 - Jim Kearns - Upper Scioto Valley (A) 1986 - Melvin Newbern - Toledo Scott (AAA) 1986 - Noland Robinson - Willard (AA) 1986 - Terry Morman - Ottawa-Glandorf (AA) 1986 - Chad Keller - Van Buren (A) 1986 - Matt Hiestand - Old Fort (A) 1987 - Jimmy Jackson - Toledo Macomber (AAA) 1987 - Calvin Banks - Toledo St. Francis (AAA) 1987 - Jim Harris - Defiance Tinora (AA) 1987 - Steve Hall - Haviland Wayne Trace (A) |
1988 - Jimmy Jackson - Toledo Macomber (Div.1)
1988 - Joel Guth - Willard (Div.2) 1988 - Steve Hall - Haviland Wayne Trace (Div.3) 1988 - Phil Gerhardt - Wynford (Div.3) 1988 - Andy Lott - Ottawa Hills (Div.4) 1989 - Jimmy Jackson - Toledo Macomber (Div.1) 1989 - Mike McGuire - Wynford (Div.3) 1989 - Dennis Wyss - Tiffin Calvert (Div.4) 1990 - Donnie Dobbs - Toledo Macomber (Div.1) 1990 - Anthony Williams - Toledo Scott (Div.1) 1990 - Matt Otto - Shawnee (Div.2) 1990 - Dave Gerken - Delta (Div.3) 1991 - Greg Simpson - Lima Senior (Div.1) 1991 - Shane Komives - Toledo St. John's (Div.1) 1991 - LaZelle Durden - Rossford (Div.2) 1991 - Doug Etzler - Convoy Crestview (Div.3) 1991 - Bobby Hoying - St. Henry (Div.4) 1991 - Scott Brunswick - St. Henry (Div.4) 1992 - Greg Simpson - Lima Senior (Div.1) 1992 - Nate Reinking - Galion (Div.2) 1992 - Gus Johnson - Huron (Div.3) 1992 - Anthony Hutchins - Lima Central Catholic (Div.4) 1992 - Randy Siefker - Miller City (Div.4) 1993 - Dashay Jones - Sandusky (Div.1) 1993 - Ryan Galdieux - Rossford (Div.2) 1993 - Ryan Welch - Haviland Wayne Trace (Div.3) 1993 - Evan Eschmeyer - New Knoxville (Div.4) 1994 - Danny Amrhein - Toledo St. John's (Div.1) 1994 - Matt Gladieux - Rossford (Div.2) 1994 - Aaron Hutchins - Lima Central Catholic (Div.3) 1994 - Jason Williams - Upper Scioto Valley (Div.4) |
1995 - Neshaun Coleman - Toledo St. John's (Div.1)
1995 - Lesean Howard - Toledo Scott (Div.1) 1995 - Matt Gladieux - Rossford (Div.2) 1995 - Mitch Lefeld - Coldwater (Div.3) 1995 - Andy Butler - Findlay Liberty-Benton (Div.4) 1996 - Robierre Cullars - Toledo St. Francis (Div.1) 1996 - Mark Ashman - St. Marys Memorial (Div.2) 1996 - Kyle Gerhart - Wynford (Div.3) 1996 - AJ Granger - Findlay Liberty-Benton (Div.4) 1997 - Rubierre Cullars - Toledo St. Francis (Div.1) 1997 - Cort Hamilton - Marion Elgin (Div.3) 1997 - Aaron Lawniczak - Eastwood (Div.3) 1997 - Brandon Pardon - Lincolnview (Div.4) 1997 - Chad Stein - Norwalk St. Paul (Div.4) 1998 - Floyd Campbell - Whitmer (Div.1) 1998 - David Falknor - Bellevue (Div.2) 1998 - Tony Hiser - Patrick Henry (Div.3) 1998 - Lionel Armstead - Emmanuel Christian (Div.4) 1999 - Andre Horton - Lima Senior (Div.1) 1999 - Tyson McGlaughlin - Ottawa-Glandorf (Div.2) 1999 - Brooks Miller - Evergreen (Div.3) 1999 - Aaron Fries - Norwalk St. Paul (Div.4) 2000 - Eyuless Palmer - Toledo Libbey (Div.1) 2000 - Tyson McGlaughlin - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2000 - Jeremiah Diebler - Gibsonburg (Div.4) 2000 - Edward McCants - Marion Catholic (Div.4) 2001 - Derek Fey - Willard (Div.2) 2001 - BJ Wolters - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2002 - John Floyd - Toledo St. John's (Div.1) 2002 - Jamar Butler - Shawnee (Div.2) 2002 - Nick Dials - Willard (Div.2) 2002 - Todd Boeckman - St. Henry (Div.3) 2002 - Patrick Phillips - Sandusky St. Mary's (Div. 4) |
2003 - Luke Lyle - Fremont Ross (Div.1)
2003 - Jamar Butler - Shawnee (Div.2) 2003 - Nick Dials - Willard (Div.2) 2003 - Todd Boeckman - St. Henry (Div.3) 2003 - Greg Badenhop - Liberty Center (Div.3) 2003 - Kyle Ridge - Marion Pleasant (Div.3) 2004 - Brian Roberts - Toledo St. John's (Div.1) 2004 - Jamar Butler - Shawnee (Div.2) 2004 - Shawn Shriver - Western Reserve (Div.3) 2005 - Travis Walton - Lima Senior (Div.1) 2005 - BJ Raymond - Toledo st. John's (Div.1) 2005 - Jacob Diebler - Upper Sandusky (Div.2) 2005 - Dan Borcherdt - Archbold (Div.3) 2005 - Erik Marschall - New London (Div.3) 2005 - Kurtis Brown - Continental (Div.4) 2005 - Jake Fanning - Danbury (Div.4) 2006 - Jon Diebler - Upper Sandusky (Div.2) 2006 - Jimmy Langhurst - Willard (Div.2) 2006 - Kurt Huelsman - St. Henry (Div.3) 2006 - John Vorst - Ottoville (Div.4) 2007 - William Buford - Toledo Libbey (Div.1) 2007 - Jon Diebler - Upper Sandusky (Div.2) 2007 - Nathan Hyde - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2007 - Ross Stienecker - New Knoxville (Div.4) 2008 - William Buford - Toledo Libbey (Div.2) 2008 - JR Weston - Ridgedale (Div.3) 2008 - Gene Goering - Archbold (Div.3) 2008 - Zac Dysert - Ada (Div.4) 2009 - Luke Kraus - Findlay (Div.1) 2009 - Aaron Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2010 - Anthony Henderson - Toledo Start (Div.1) 2010 - Zack Leahy - Rossford (Div.2) 2010 - Ryan Hicks - Port Clinton (Div.2) 2010 - Aaron Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.3) |
2011 - Chauncey Orr - Bowling Green (Div.1)
2011 - Damond Powell - Toledo Rogers (Div.2) 2011 - Luke Kohls - Columbus Grove (Div.4) 2012 - Marc Loving - Toledo St. John's (Div.1) 2012 - Reggie McAdams - Elida (Div.2) 2012 - Nolan Todd - Western Reserve (Div.3) 2012 - Konnor Baker - Ada (Div.4) 2012 - Wade Gelhaus - Fort Recovery (Div.4) 2013 - Marc Loving - Toledo St. John's (Div.1) 2013 - Nigel Hayes - Whitmer (Div.1) 2013 - Vitto Brown - Bowling Green (Div.2) 2013 - Dakota Mathias - Elida (Div.2) 2013 - TJ Metzger - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2013 - Zach Garber - Vanlue (Div.4) 2013 - Eric Cellier - Toledo Christian (Div.4) 2014 - Nate Allen - Toledo Bowsher (Div.1) 2014 - Dakota Mathias - Elida (Div.2) 2014 - Jeff Thomas - Norwalk (Div.2) 2014 - Derek Drewes - Defiance Tinora (Div.3) 2014 - Martyce Kimbrough - Lima Central Catholic (Div.3) 2014 - Damian Helm - Convoy Crestview (Div.4) 2014 - Geoff Beans - Ottawa Hills (Div.4) 2015 - Xavier Simpson - Lima Senior (Div.1) 2015 - Chris Darrington - Toledo Scott (Div.2) 2015 - Ryan Mikesell - St. Henry (Div.3) 2015 - Corbin Linder - Haviland Wayne Trace (Div.4) 2016 -Xavier Simpson - Lima Senior (Div.1) 2016 - Jayrese Williams - Sandusky (Div.2) 2016 - Dantez Walton - Lima Central Catholic (Div.3) 2016 - Tre Cobbs - Lima Central Catholic (Div.3) 2016 - Trenton Zimmerman - Sandusky St. Mary's (Div.4) |
2017 - Vincent Williams - Toledo St. John's (Div.1)
2017 - Jayrese Williams - Sandusky (Div.2)
2017 - Brett Lauf - Napoleon (Div.2)
2017 - Ethan Linder - Haviland Wayne Trace (Div.3)
2017 - Anthony Masterlasco - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2017 - Jakoby Lane-Harvey - Lima Perry (Div.4)
2017 - Tim Kreeger - Delphos St. John's (Div.4)
2018 - Vincent Williams - Toledo St. John's (Div.1)
2018 - Austin Rotroff - Wauseon (Div.2)
2018 - Jay Kaufman - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2019 - Alek West - Sylvania Northview (Div.1)
2019 - Brandon Haraway - Norwalk (Div.2)
2019 - Owen Hiegel - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2019 - Zeb Jackson - Maumee Valley Country Day (Div.4)
2019 - Nate Bruns - Maria Stein Marion Local (Div.4)
2019 - Javin Etzler - Convoy Crestview (Div.4)
2020 - Josiah Fulcher - Lima Senior (Div.1)
2020 - Tahj Staveskie - Sandusky (Div.2)
2020 - George Mangas - Shawnee (Div.2)
2020 - Cooper Parrott - Willard (Div.3)
2020 - Joey Holifield - Cardinal Stritch (Div.3)
2020 - Simon Blair - South Central (Div.4)
2020 - Blake Reynolds - Columbus Grove (Div.4)
2021 - Sean Craig - Sylvania Northview (Div.1)
2021 - George Mangas - Shawnee (Div.2)
2021 - Luke Rowlinson - Western Reserve (Div.3)
2021 - Jhaiden Wilson - Cardinal Stritch (Div.3)
2021 - Kalen Etzler - Convoy Crestview (Div.4)
2021 - Blake Reynolds - Columbus Grove (Div.4)
2022 - Sean Craig - Sylvania Northview (Div.1)
2022 - Chico Johnson - Toledo Central Catholic (Div.2)
2022 - Colin White - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2022 - Mason Studer - Colonel Crawford (Div.3)
2022 - Jagger Landers - Antwerp (Div.4)
2017 - Jayrese Williams - Sandusky (Div.2)
2017 - Brett Lauf - Napoleon (Div.2)
2017 - Ethan Linder - Haviland Wayne Trace (Div.3)
2017 - Anthony Masterlasco - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2017 - Jakoby Lane-Harvey - Lima Perry (Div.4)
2017 - Tim Kreeger - Delphos St. John's (Div.4)
2018 - Vincent Williams - Toledo St. John's (Div.1)
2018 - Austin Rotroff - Wauseon (Div.2)
2018 - Jay Kaufman - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2019 - Alek West - Sylvania Northview (Div.1)
2019 - Brandon Haraway - Norwalk (Div.2)
2019 - Owen Hiegel - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2019 - Zeb Jackson - Maumee Valley Country Day (Div.4)
2019 - Nate Bruns - Maria Stein Marion Local (Div.4)
2019 - Javin Etzler - Convoy Crestview (Div.4)
2020 - Josiah Fulcher - Lima Senior (Div.1)
2020 - Tahj Staveskie - Sandusky (Div.2)
2020 - George Mangas - Shawnee (Div.2)
2020 - Cooper Parrott - Willard (Div.3)
2020 - Joey Holifield - Cardinal Stritch (Div.3)
2020 - Simon Blair - South Central (Div.4)
2020 - Blake Reynolds - Columbus Grove (Div.4)
2021 - Sean Craig - Sylvania Northview (Div.1)
2021 - George Mangas - Shawnee (Div.2)
2021 - Luke Rowlinson - Western Reserve (Div.3)
2021 - Jhaiden Wilson - Cardinal Stritch (Div.3)
2021 - Kalen Etzler - Convoy Crestview (Div.4)
2021 - Blake Reynolds - Columbus Grove (Div.4)
2022 - Sean Craig - Sylvania Northview (Div.1)
2022 - Chico Johnson - Toledo Central Catholic (Div.2)
2022 - Colin White - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2022 - Mason Studer - Colonel Crawford (Div.3)
2022 - Jagger Landers - Antwerp (Div.4)
Girls Basketball
1978 - Myra Waters - Toledo Libbey (AAA)
1978 - Amy Prichard - Lima Bath (AA) 1978 - Betty Jackson - Fostoria (AA) 1978 - Deb Elwer - Delphos St. John's (AA) 1978 - Kathy Aman - Clyde (AA) 1978 - Lynne Coe - Ada (A) 1978 - Denette Kolbe - Danbury (A) 1979 - Anne Armstrong - Sylvania Northview (AAA) 1979 - Amy Prichard - Lima Bath (AA) 1979 - Deb Elwer - Delphos St. John's (AA) 1979 - Amy Cooley - Cardinal Stritch (AA) 1979 - Kris Livingston - Lake (AA) 1979 - Jeanne Arzen - Delphos St. John's (AA) 1979 - Cindy Rosselet - Holgate (A) 1980 - Julie Hoehing - Sylvania Northview (AAA) 1980 - Cathy Smithey - Eastwood (AA) 1980 - Tammy Hillard - North Baltimore (A) 1980 - Chris Pryor - Danbury (A) 1981 - No Class AAA Available 1981 - Kris Walt - Huron (AA) 1981 - Chris Pryor - Danbury (A) 1981 - Tammy Hillard - North Baltimore (A) 1982 - Karen Mosley - Toledo Bowsher (AAA) 1982 - Lori Harris - Defiance Tinora (AA) 1982 - Tammy Hillard - North Baltimore (A) 1982 - Debbi Leffler - Marion Pleasant (A) 1983 - Lisa Hunt - Toledo Macomber (AAA) 1983 - Lisa Bradley - Lima Bath (AA) 1983 - Laurie Goetz - Tiffin Calvert (A) 1984 Stats Unavailable 1985 - Felicia Hill - Toledo Scott (AAA) 1985 - Kathy Hart - Marion River Valley (AA) 1985 - Tonya Dixon - Swanton (AA) 1985 - LeeAnn Mullins - Upper Scioto Valley (A) 1986 - Vicki Dornbirer - Wynford (AA) 1986 - Jodi Juergens - Eastwood (AA) 1986 - Tam Rasey - Antwerp (A) 1987 - Erin Vick - Maumee (AAA) 1987 - Kristen Holt - Lima Bath (AA) 1987 - Traci Gorman - Delphos St. John's (A) 1988 - Kim Bradley - Whitmer (Div.1) 1988 - Andrea Carter - Margaretta (Div.3) 1988 - Valerie Gaerke - Fort Recovery (Div.4) 1989 - Tammy Williams - Lima Senior (Div.1) 1989 - Jackie Frye - Lima Bath (Div.2) 1989 - Annette Bergman - Fairview (Div.3) 1989 - Annette Trenkamp - Kalida (Div.4) |
1990 - Lynn Bihn - Fort Recovery (Div.4)
1991 - Allyson Creel - Findlay (Div.1) 1991 - Casey Stinson - Swanton (Div.2) 1991 - Amy Sauder - Genoa (Div.3) 1991 - Lynn Bihn - Fort Recovery (Div.4) 1991 - Nicole Like - Holgate (Div.4) 1992 - Casey Poor - Celina (Div.1) 1992 - Dee Reeder - Galion (Div.2) 1992 - Amy Siefring - Coldwater (Div.3) 1992 - Krista Seifert - New Riegel (Div.4) 1993 - Shaunda Roberts - Toledo St. Ursula (Div.1) 1993 - Nikki Miars - St. Marys Memorial (Div.2) 1993 - Jenny Rauh - Coldwater (Div.3) 1993 - Lori Reinhard - Fostoria St. Wendelin (Div.4) 1994 - Shaunda Roberts - Toledo St. Ursula (Div.1) 1994 - Nikki Miars - St. Marys Memorial (Div.2) 1994 - Kristina Behnfeld - Defiance Tinora (Div.3) 1994 - Gwen Hurley - Upper Scioto Valley (Div.4) 1994 - Brooke Belcher - Hilltop (Div.4) 1995 - Chrissy Billiter - Elida (Div.2) 1995 - Nikki Miars - St. Marys Memorial (Div.2) 1995 - Kristina Behnfeld - Defiance Tinora (Div.3) 1995 - Tori Bergman - Fairview (Div.3) 1995 - Karla Wenzlick - Ottoville (Div.4) 1996 - Dawn Zerman - Fremont Ross (Div.1) 1996 - Sherry Kahle - Lima Bath (Div.2) 1996 - Erin Falk - Upper Sandusky (Div.3) 1996 - Tori Bergman - Fairview (Div.3) 1996 - Karla Wenzlick - Ottoville (Div.4) 1997 - Ericka Haney - Toledo Central Catholic (Div.1) 1997 - Jennifer Philips - Elida (Div.2) 1997 - Katie Griggs - Wauseon (Div.3) 1997 - Jamie Zerbe - Allen East (Div.3) 1997 - Didi Reynolds - Hopewell-Loudon (Div.4) 1997 - Lauren Shenk - Minster (Div.4) 1998 Stats Unnavailable 1999 - Jeanine Johnson - Lima Senior (Div.1) 1999 - Teresa Kahle - Lima Bath (Div.2) 1999 - Caity Matter - Bluffton (Div.3) 1999 - Didi Reynolds - Hopewell-Loudon (Div.4) 1999 - Jana Butler - Findlay Liberty-Benton (Div.4) 2000 - Megan Beir - Sylvania Northview (Div.1) 2000 - Courtney Mix - Toledo Central Catholic (Div.1) 2000 - Kristie Frank - Caledonia River Valley (Div.2) 2000 - Alanna Buuma - Willard (Div.2) 2000 - Lyndsey DeWitt - Upper Sandusky (Div.2) 2000 - Caity Matter - Bluffton (Div.3) 2000 - Amanda Elwer - Delphos St. John's (Div.4) |
2001 - Kelly Heil - Sylvania Northview (Div.1)
2001 - Lyndsey DeWitt - Upper Sandusky (Div.2) 2001 - Kendra Damman - Evergreen (Div.3) 2001 - Candy Myers - Leipsic (Div.4) 2001 - Heather Hill - Gibsonburg (Div.4) 2002 - Cobie Carlisle - Lima Senior (Div.1) 2002 - Stacey Weiland - Eastwood (Div.2) 2002 - Katie Butler - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2002 - Caitlin Carr - Marion Elgin (Div.3) 2002 - Vanessa Rothman - Holgate (Div.4) 2002 - Sara Heitkamp - Fort Recovery (Div.4) 2003 - Kelly Helvey - Toledo Central Catholic (Div.1) 2003 - Ashley Hill - Bellevue (Div.2) 2003 - Katie Butler - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2003 - Amber Rall - Wynford (Div.3) 2003 - Vanessa Rothman - Holgate (Div.4) 2004 - Kate Achter - Oregon Clay (Div.1) 2004 - Jazlyn Davis - Toledo Bowsher (Div.1) 2004 - Krissy Haines - St. Marys Memorial (Div.2) 2004 - Leslie Stong - Evergreen (Div.3) 2005 - Niki McCoy - Sylvania Northview (Div.1) 2005 - Jessica Minnfield - Toledo Central Catholic (Div.1) 2005 - Shelly Bellman - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2005 - Kerri Kraus - Upper Sandusky (Div.2) 2005 - Micki Kuns - Margaretta (Div.3) 2005 - Maria Moeller - Maria Stein Mairon Local (Div.4) 2006 - Carlee Roethlisberger - Findlay (Div.1) 2006 - Allie Clifton - Van Wert (Div.2) 2006 - Cierra Bravard - Perkins (Div.2) 2006 - Micki Kuns - Margaretta (Div.3) 2006 - Maria Moeller - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2007 - Carlee Roethlisberger - Findlay (Div.1) 2007 - Shareese Ulis - Toledo Waite (Div.1) 2007 - Cierra Bravard - Perkins (Div.2) 2007 - Amanda Schroeder - Columbus Grove (Div.3) 2008 - Jessica Jenkins - Marion Harding (Div.1) 2008 - Natasha Howard - Toledo Waite (Div.1) 2008 - Cierra Bravard - Perkins (Div.2) 2008 - Cayla Keegan - Margaretta (Div.3) 2008 - Kayla Mullins - Upper Scioto Valley (Div.4) 2009 - Yolanda Richardson - Toledo Start (Div.1) 2009 Division 2 Stats Unnavailable 2009 - Kayla Brown - Riverdale (Div.3) 2009 - Lauren Hutton - New Riegel (Div.4) 2010 - Natasha Howard - Toledo Waite (Div.1) 2010 - Jill Stein - Tiffin Columbian (Div.2) 2010 - Amanda Hyde - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2010 - Zefiryn Bryan - Delphos St. John's (Div.4) 2010 - Erica King - Pettisville (Div.4) |
2011 - Azia Bishop - Toledo Start (Div.1)2011 - Maleeka Kynard - Toledo Start (Div.1)
2011 - Leslie Raifsnider - Bellevue (Div.2) 2011 - Kaysie Brittenham - Lake (Div.3) 2011 - Caitie Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2011 - Teneil Krebs - Wynford (Div.4) 2012 - Miriam Justinger - Sylvania Northview (Div.1) 2012 - Amanda Cahill - Clyde (Div.2) 2012 - Lauren Langenderfer - Evergreen (Div.3) 2012 - Caitie Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2012 - Amelia Recker - Arlington (Div.4) 2013 - Keshyra McCarver - Whitmer (Div.1) 2013 - Amanda Cahill - Clyde (Div.2) 2013 - Cassidy Wyse - Archbold (Div.3) 2013 - Abby Siefker - Ottoville (Div.4) 2013 - Miranda Palmer - Arcadia (Div.4) 2014 - Indiya Benjamin - Lima Senior (Div.1) 2014 - Tierra Floyd - Toledo Notre Dame (Div.1) 2014 - Amanda Cahill - Clyde (Div.2) 2014 - Rachel Myers - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2014 - Haley Horstman - New Knoxville (Div.4) 2015 - Kaayla McIntyre - Toledo Notre Dame (Div.1) 2015 - Carly Santoro - Bellevue (Div.2) 2015 - Akienreh Johnson - Toledo Rogers (Div.2) 2015 - Elissa Ellerbrock - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2015 - Kamryn Troike - Fostoria St. Wendelin (Div.4) 2015 - Anna Hintz - South Central (Div.4) 2016 - Rion Thompson - Lima Senior (Div.1) 2016 - Hannah Hess - Oregon Clay (Div.1) 2016 - Byrdy Galernik - Toledo Central Catholic (Div.2) 2016 - Andrea Cecil - Oak Harbor (Div.2) 2016 - Kamryn Troike - Fostoria St. Wendelin (Div.4) 2017 - Bre Hampton-Bey - Toledo Notre Dame (Div.1) 2017 - Bryce Blood - Whitmer (Div.1) 2017 - Morgan Lott - Caledonia River Valley (Div.2) 2017 - Jiselle Thomas - Norwalk (Div.2) 2017 - Kadie Hempfling - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2017 - Kierstyn Repp - Archbold (Div.3) 2017 - Paige Bellman - Columbus Grove (Div.3) 2017 - Jenna Karl - Buckeye Central (Div.4) 2017 - Bridget Landin - Ottoville (Div.4) 2017 - Rosie Westerbeck - Minster (Div.4) 2018 - Ashlynn Brown - Perrysburg (Div.1) 2018 - Ariel Cummings - Toledo Notre Dame (Div.1) 2018 - Zia Cooke - Toledo Rogers (Div.2) 2018 - Casey Santoro - Bellevue (Div.2) 2018 - Kadie Hempfling - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2018 - Savanah Richards - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2018 - Jenna Karl - Buckeye Central (Div.4) 2018 - Bridget Landin - Ottoville (Div.4) |
2019 - Jala Johnson - Toledo Notre Dame (Div. 1)
2019 - Zia Cooke - Toledo Rogers (Div. 2)
2019 - Casey Santoro - Bellevue (Div. 2)
2019 - Madison Royal-Davis - Toledo Rogers (Div. 2)
2019 - Savanah Richards - Findlay Liberty-Benton (Div. 3)
2019 - MaKayla Elmore - Hopewell-Loudon (Div. 4)
2019 - Ivy Wolf - Minster (Div. 4)
2019 - Kasey Knippen - Ottoville (Div. 4)
2020 - Grace VanSlooten - Toledo Notre Dame (Div.1)
2020 - Kacee Baumhower - Sylvania Northview (Div.1)
2020 - Sammi Mikonowicz - Rossford (Div.2)
2020 - Caitlin Elseser - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2020 - MaKayla Elmore - Hopewell-Loudon (Div.3)
2020 - Ivy Wolf - Minster (Div.4)
2020 - Madison Royal-Davis - Toledo Christian (Div.4)
2021 - Grace VanSlooten - Toledo Notre Dame (Div.1)
2021 - Taylor Strock - Napoleon (Div.2)
2021 - Cory Santoro - Bellevue (Div.2)
2021 - Makayla Elmore - Hopewell-Loudon (Div.3)
2021 - Madison Royal-Davis - Toledo Christian (Div.4)
2021 - Ivy Wolf - Minster (Div.4)
2022 - Sinai Douglas - Toledo Start (Div.1)
2022 - Brooklyn Trash - Elmwood (Div.3)
2022 - Emily Seisel - Buckeye Central (Div.4)
2019 - Zia Cooke - Toledo Rogers (Div. 2)
2019 - Casey Santoro - Bellevue (Div. 2)
2019 - Madison Royal-Davis - Toledo Rogers (Div. 2)
2019 - Savanah Richards - Findlay Liberty-Benton (Div. 3)
2019 - MaKayla Elmore - Hopewell-Loudon (Div. 4)
2019 - Ivy Wolf - Minster (Div. 4)
2019 - Kasey Knippen - Ottoville (Div. 4)
2020 - Grace VanSlooten - Toledo Notre Dame (Div.1)
2020 - Kacee Baumhower - Sylvania Northview (Div.1)
2020 - Sammi Mikonowicz - Rossford (Div.2)
2020 - Caitlin Elseser - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2020 - MaKayla Elmore - Hopewell-Loudon (Div.3)
2020 - Ivy Wolf - Minster (Div.4)
2020 - Madison Royal-Davis - Toledo Christian (Div.4)
2021 - Grace VanSlooten - Toledo Notre Dame (Div.1)
2021 - Taylor Strock - Napoleon (Div.2)
2021 - Cory Santoro - Bellevue (Div.2)
2021 - Makayla Elmore - Hopewell-Loudon (Div.3)
2021 - Madison Royal-Davis - Toledo Christian (Div.4)
2021 - Ivy Wolf - Minster (Div.4)
2022 - Sinai Douglas - Toledo Start (Div.1)
2022 - Brooklyn Trash - Elmwood (Div.3)
2022 - Emily Seisel - Buckeye Central (Div.4)
Football
1933 - ___ Myers - Toledo Waite
1934 - Eddie Legant - Toledo DeVilbiss 1935 - E. M___ - Toledo Central 1935 - I. Kru___ - Sandusky 1936 - ___ Maag - Sandusky 1936 - ___ Urban - Toledo Waite 1937 - Marvin Snider - Toledo Libbey 1938 - James Anders - Sandusky 1938 - Lawrence Maidens - Galion 1938 - Al Hoover - Toledo Scott 1939 - Paul Workman - Lima South 1939 - Jack Martin - Toledo Waite 1939 - Ross Isel - Toledo Waite 1940 - Lester Rideout - Toledo Waite 1940 - John Baker - Toledo Waite 1940 - Bob Chappius - Toledo DeVilbiss 1940 - Charles Perkins - Tiffin Junior Order 1940 - Gene Fekete - Findlay 1941 - Russel Wolfe - Upper Sandusky 1942 - Jim Foltz - Toledo Libbey 1942 - Bob Lucas - Paulding 1943 - J. Westenkiechner - Toledo Waite 1943 - Gene Derricotte - Defiance 1944 - Anton Momsen - Toledo Libbey 1944 - Gerald Krall - Toledo Libbey 1944 - Robert Demmel - Fremont Ross 1945 - Charles Siferd - Lima South 1945 - Clinton Knitz - Toledo Waite 1946 - Jim Shaffer - Lima Central 1946 - Bill Gregus - Toledo Waite 1947 - Don Gehrisch - Crestline 1947 - Bill Broadway - Toledo Libbey 1947 - Richard Thomas - Lima South 1948 - Milt Bruckner - Bellevue 1948 - Les Allen - Toledo Scott 1948 - Jim Alder - Lima Central 1949 - Rosea Sims - Fremont Ross 1949 - Lloyd Williams - Marion Harding 1949 - Richard Szymanski - Toledo Libbey 1949 - Carl Halio - Sandusky 1949 - Frank Hoffman - Van Wert 1950 - Richard Szymankski - Toledo Libbey 1951 - Russ Mericle - Lima Central 1951 - Jim Lewis - Fremont Ross 1951 - Walter Fields - Lima South 1951 - Bob Biggs - Fremont Ross 1952 - Eldon Ackhart - Toledo Libbey 1952 - Jude Theibert - Sandusky 1952 - Willie Hernandez - Van Wert 1953 - Don Niederhauser - Oregon Clay 1953 - Ellison Kelly - Sandusky 1953 - Keith Quail - Upper Sandusky 1953 - Dave Kuenzli - Upper Sandusky 1954 - Richard Dush - Lima Central 1954 - Ellison Kelly - Sandusky 1954 - Rubin Simms - Shawnee 1955 - John Geisler - Toledo DeVilbiss 1955 - John Dresser - Toledo DeVilbiss 1955 - Jim Dilbone - Van Wert 1956 - Jim Tiller - Fremont Ross 1956 - Wes Glover - Fremont Ross 1956 - Jerry Warfield - Sandusky 1957 - Jerry Harbin - Marion Harding 1957 - Dennis Byington - Sandusky 1957 - Larry Longanbach - Fremont Ross 1957 - Don Kwiatkowski - Toledo DeVilbiss 1958 - Bob Middleton - Marion Harding (AA) 1958 - Bill Bryant - Galion (AA) 1958 - Dave Ketterhenrich - Bucyrus (AA) 1958 - Bill Thornthon - Toledo Libbey (AA) 1958 - Harl Evans - Marion Harding (AA) 1958 - Anthony Ruggiero - Gibsonburg (A) 1958 - Bill Heinsman - Fostoria St. Wendelin (A) 1959 - Pete Poriatis - Marion Harding (AA) 1959 - Tim Ziemke - Sandusky (AA) 1959 - Jim Bearss - Toledo DeVilbiss (AA) 1959 - Richard Homler - Maumee Valley Country Day (A) 1959 - Bill Heinsman - Fostoria St. Wendelin (A) 1959 - Stu Nibeck - Fostoria St. Wendelin (A) 1959 - Dale Kingbell - Elmore (A) 1959 - Mike Stringer - Marion Catholic (A) 1959 - Ron Winner - Paulding (A) 1960 - E. Bryant - Sandusky (AA) 1960 - L. Imbody - Marion Harding (AA) 1960 - John Krynock - Lakeside (A) 1960 - Joel Fehlhaber - Gibsonburg (A) 1960 - Al Binsack - Fremont St. Joseph (A) 1960 - Jim Oates - Hardin Northern (A) 1960 - Steve Dreffer - Montpelier (A) 1960 - Bob Penrod - Arlington (A) 1961 - Jay McKey - Fremont Ross (AA) 1961 - Steward Williams - Sandusky (AA) 1961 - Gary Miller - Bellevue (AA) 1961 - Ed Russell - Toledo Macomber (AA) 1961 - Dean Stroh - Oregon Clay (AA) 1961 - Richard Alge - Fostoria St. Wendlein (A) 1961 - Tom Koran - Lakeside (A) 1961 - Michael Faber - Fostoria St. Wendlin (A) 1961 - Jim Nagy - Gibsonburg (A) 1961 - Pete Seiler - Archbold (A) 1962 - Tony Viertlboeck - Toledo Central Catholic (AA) 1962 - Don Ferguson - Lima Senior (AA) 1962 - Jim Detwiler - Toledo DeVilbiss (AA) 1962 - Steward Williams - Sandusky (AA) 1962 - Neil Esmonde - Pandora (A) 1962 - Bob Moor - Delta (A) 1962 - Jack Rospert - Norwalk St. Paul (A) 1962 - Dave Finkbeiner - Maumee Valley Country Day (A) 1962 - Ron Grieshop - Coldwater (A) 1962 - Larry Brown - Marion Catholic (A) |
1963 - Gary Krauer - Sandusky (AA)
1963 - Tim Rice - Lima Senior (AA) 1963 - Marc McClain - Bellevue (AA) 1963 - Dan Harshmann - Toledo St. John's (AA) 1963 - Richard Chrisholm - Toledo Waite (AA) 1963 - John Fish - Norwalk St. Paul (A) 1963 - Steve Chaney - Marion Catholic (A) 1963 - Tom Gdouicak - Lakeside (A) 1963 - Gil Short - Archbold (A) 1964 - Rufus Mayes - Toledo Macomber (A) 1964 - Dan Neese - Sandusky (A) 1964 - Jerry Ehrsam - Toledo Rogers (A) 1964 No Class A Stats Available 1965 - Dave Schweinfurth - Sandusky (AA) 1965 - Mickey Adair - Findlay (AA) 1965 - Bob Unker - Springfield (AA) 1965 - Dave Leviere - Sandusky (AA) 1965 - George Branco (AA) 1965 - John Fraas - Archbold (A) 1965 - Rob Sander - Elmwood (A) 1965 - Mike Piacentino - Marion Catholic (A) 1965 - John Vanderkallen - Marion Catholic (A) 1965 - Gene Weyer - Sandusky St. Mary's (A) 1966 - Vic Malinovsky - Sandusky (AA) 1966 - Marty Huff - Toledo St. Francis (AA) 1966 - Tom Predieri - Willard (AA) 1966 - Randy Cooper - Lima Senior (AA) 1966 - Dennis Kapcar - Marion Catholic (A) 1966 - Paul Alt - Crestline (A) 1966 - Bob White - South Central (A) 1966 - Ron Weyer - Sandusky St. Mary's (A) 1966 - Jim Opperman - Bluffton (A) 1966 - Mike von Stein - Cory-Rawson (A) 1966 - Tom Grady - Marion Catholic (A) 1967 - Ken Krueger - Sandusky (AA) 1967 - Eddie Williams - Sandusky (AA) 1967 - Don Rogers - Lima Senior (AA) 1967 - Tom Schlageter - Toledo St. John's (AA) 1967 - Tom Moyer - Cory-Rawson (A) 1967 - Jim O'Hara - Ottawa Hills (A) 1967 - Kevin Grady - Marion Catholic (A) 1968 - Mike Scannell - Toledo Central Catholic (AA) 1968 - Mike Poff - Vermilion (AA) 1968 - Postell Browning - Fostoria (AA) 1968 - Larry Young - Cory-Rawson (A) 1968 - John Altman - Riverdale (A) 1968 - Paul Miles - Paulding (A) 1968 - Ed Fiber - Fremont St. Joseph (A) 1968 - Mike Dennis - Sandusky St. Mary's (A) 1968 - Richard Missler - Norwalk St. Paul (A) 1968 - Mike Ruggerio - Gibsonburg (A) 1969 - Kim Kregel - Toledo Woodward (AA) 1969 - Dave Schaetzke - Toledo Bowsher (AA) 1969 - Randy Whatley - Toledo St. Francis (AA) 1969 - Claud Mills - Maumee (A) 1969 - Larry Missig - Sandusky St. Mary's (A) 1969 - Chris Amato - Norwalk St. Paul (A) 1969 - Doug Siebenhaler - Montpelier (A) 1969 - Don Jesionek - Marion Catholic (A) 1970 - Tom Swank - Sandusky (AAA) 1970 - Timothy Armstrong - Toledo DeVilbiss (AAA) 1970 - Larry Ivan - Toledo St. Francis (AAA) 1970 - Bob Krasniweski - Toledo Macomber (AAA) 1970 - Roger Snyder - Lakota (AA) 1970 - Tom Grieser - Archbold (AA) 1970 - Rick Forrest - Swanton (AA) 1970 - Duane Beall - Bucyrus (AA) 1970 - Tom Miller - Spencerville (A) 1970 - Ron Myers - Fostoria St. Wendelin (A) 1970 - Mike Nugent - New London (A) 1971 - Jack Scllatti - Lima Senior (AAA) 1971 - Rick Kaczmarck - Toledo Woodward (AAA) 1971 - Mike Howler - Vermilion (AA) 1971 - Scott Thompson - Napoleon (AA) 1971 - Tom Waldock - Perkins (AA) 1971 - Rick Koschalk - Cardinal Stritch (AA) 1971 - Jim Bernia - Norwalk St. Paul (A) 1971 - Terry King - Marion Pleasant (A) 1971 - Gary Anderson - Cory-Rawson (A) 1971 - Carey Clum - Ada (A) 1971 - Curt Snider - Parkway (A) 1972 - Bob Brudzinski - Fremont Ross (AAA) 1972 - Steve Kuehl - Lima Central Catholic (AA) 1972 - Frank Hymore - Cardinal Stritch (AA) 1972 - Tom Grine - Fostoria (AA) 1972 - Craig Huwer - St Marys Memorial (AA) 1972 - Terry King - Marion Pleasant (A) 1972 - Rick Combs - Ada (A) 1972 - Joel Michael - Montpelier (A) 1972 - Scott Ballinger - Marion Pleasant (A) 1972 - Mark Mullins - New London (A) 1972 - Randy Neu - Ada (A) 1972 - Bill Himes - Riverside (A) 1972 - Max Midlam - Marion Pleasant (A) 1972 - Tom Riedel - New London (A) |
1973 - Stan Johnson - Sandusky (AAA)
1973 - John Harper - Toledo Woodward (AAA) 1973 - Denny Harkness - Norwalk (AA) 1973 - Tony Guerrero - Cardinal Stritch (AA) 1973 - Dale Rinner - Norwalk St. Paul (A) 1973 - Randy Anderson - Cory-Rawson (A) 1973 - Paul Ternow - Gibsonburg (A) 1973 - Doug Vanatta - Ada (A) 1973 - Pete Morrison - Ottawa Hills (A) 1973 - Phil Bennett - Fostoria St. Wendelin (A) 1973 - Joe Whitaker - Parkway (A) 1974 - John Kay - Whitmer (AAA) 1974 - Richard Albaugh - Anthony Wayne (AAA) 1974 - Farley Bell - Toledo DeVilbiss (AAA) 1974 - Terry Crosby - Toledo DeVilbiss (AAA) 1974 - Stu Jones - Sylvania (AAA) 1974 - Kevin Chapman - Fostoria (AA) 1974 - Jeff Bok - Elida (AA) 1974 - Mike Sprouse - Oak Harbor (AA) 1974 - Rick Morrison - Lima Bath (AA) 1974 - Brian Conrad - Gibsonburg (A) 1974 - Joe Guyer - Fremont St. Joseph (A) 1974 - Bill Pert - Fremont St. Joseph (A) 1974 - Doug VanAtta - Ada (A) 1974 - Matt Huffman - Cory-Rawson (A) 1974 - Jack Ruen - Columbus Grove (A) 1975 - John Schober - Findlay (AAA) 1975 - Dave Wilson - Findlay (AAA) 1975 - Henry Pete - Perkins (AAA) 1975 - Bobby Smith - Toledo Libbey (AAA) 1975 - Mike Baun - Delta (AA) 1975 - Joel Babcock - Swanton (AA) 1975 - Brad Mason - Norwalk (AA) 1975 - Randy Ernans - Eastwood (AA) 1975 - Dennis Kessler - Carey (A) 1975 - Greg Whalsal - Ridgemont (A) 1975 - Dave Myers - Carey (A) 1975 - Dave Riedel - Buckeye Central (A) 1975 - Dave Roth - Sandusky St. Mary's (A) 1976 - Steve Bartz - Napoleon (AAA) 1976 - Terry Bates - Fremont Ross (AAA) 1976 - Jim Smith - Fremont Ross (AAA) 1976 - Brendan Moynihan - Toledo St. John's (AAA) 1976 - Ray Cahill - Huron (AA) 1976 - Jeff Scott - Port Clinton (AA) 1976 - Tom Reffitt - Arlington (A) 1976 - Greg Hendricks - Fostoria St. Wendelin (A) 1976 - Bruce Fields - Bluffton (A) 1976 - Mitch Naufel - Sandusky St. Mary's (A) 1977 - Dean Masziak - Toledo Central Catholic (AAA) 1977 - Dan Schoen - Toledo St. John's (AAA) 1977 - Ken Ott - Sandusky (AAA) 1977 - Lonnie Meredith - Whitmer (AAA) 1977 - Tom Weaver - Napoleon (AAA) 1977 - Curt Custer - Eastwood (AA) 1977 - Ricky Coy - Northwood (A) 1977 - Bob Snider - Eastwood (A) 1977 - Greg Roebuck - Parkway (A) 1977 - Bruce Matter - Bluffton (A) 1977 - Bob Zahn - Tiffin Calvert (A) 1977 - Jeff McCarthy - Sandusky St. Mary's (A) 1978 - Walter Schramen - Findlay (AAA) 1978 - Kelvin Lindsey - Sandusky (AAA) 1978 - Ray Myers - Toledo Libbey (AAA) 1978 - Brad Komminsk - Shawnee (AAA) 1978 - Steve Corbin - Lima Central Catholic (AA) 1978 - Rick Langhals - Huron (AA) 1978 - Loren Matey - Crestline (A) 1978 - Chris Kaple - McComb (A) 1978 - Jeff Christman - Patrick Henry (A) 1978 - Jeff Groton - Fremont St. Joseph (A) 1979 - Steve Strausbough - Whitmer (AAA) 1979 - Lee Gironneau - Toledo Rogers (AAA) 1979 - Jeff Bushong - Whitmer (AAA) 1979 - Brad Schlosser - Wauseon (AA) 1979 - Jeff Cisco - St. Marys Memorial (AA) 1979 - Greg Commeau - Perrysburg (AA) 1979 - Clayton Moore - Fostoria (AA) 1979 - Mark Miller - Willard (AA) 1979 - Don Phillips - McComb (A) 1979 - Doug Freed - Arlington (A) 1979 - Norman Smith - Tiffin Calvert (A) 1979 - Duane Sanchez - Gibsonburg (A) 1980 - Mike Hammerstein - Wapakoneta (AAA) 1980 - Jeff Mey - Vermilion (AAA) 1980 - Shawn Simms - Fremont Ross (AAA) 1980 - Monty Tapp - Huron (AA) 1980 - Todd Robson - Lake (AA) 1980 - Joe Johnson - Fostoria (AA) 1980 - Jim Boltz - Marion Catholic (A) 1980 - Dan Schriner - Tiffin Calvert (A) 1980 - Mark Leininger - Archbold (A) 1980 - Doug Fidler - South Central (A) 1980 - Roger Weaks - Liberty Center (A) 1980 - Brian Brooks - Arcadia (A) 1980 - Doug Elmer - Gibsonburg (A) 1981 - Tony Gant - Fremont Ross (AAA) 1981 - Bruce Stone - Oak Harbor (AA) 1981 - Tom McCroy - Cardinal Stritch (AA) 1981 - Tom Cawood - Tiffin Calveret (A) 1981 - Andy Shell - Buckeye Central (A) 1981 - Gerry Wegeain - Delphos St. John's (A) 1981 - Grant Herninger - Tiffin Calvert (A) |
1982 - Doug Gilbert - Whitmer (AAA)
1982 - Dan Gavin - Toledo St. John's (AAA) 1982 - Richard Lishewski - Toledo St. Francis (AAA) 1982 - Tom Beers - Galion (AAA) 1982 - Willie Clark - Sandusky (AAA) 1982 - Kevin Coressel - Archbold (AA) 1982 - Brian Printy - Perkins (AA) 1982 - Jim Kimble - Cardinal Stritch (AA) 1982 - Jack Arthur - Archbold (AA) 1982 - Greg Studwara - Fostoria St. Wendelin (A) 1982 - Steve Adams - Danbury (A) 1982 - Alan Baumlein - McComb (A) 1983 - Chris D'Esposito - Toledo St. Francis (AAA) 1983 - Doug Brunner - Toledo Bowsher (AAA) 1983 - Damon Hueston - Toledo Macomber (AAA) 1983 - Erv Owens - Sandusky (AAA) 1983 - John Keller - Toledo Central Catholic (AAA) 1983 - DeMorris McDonald - Perkins (AA) 1983 - Brian Ash - Wynford (AA) 1983 - Chris Hoover - Fostoria (AA) 1983 - Eric Switzer - Arcadia (A) 1983 - Andy Peterson - Archbold (A) 1983 - Jerry Mapes - McComb (A) 1983 - Rob Krupp - Fostoria St. Wendelin (A) 1983 - Steve Davis - McComb (A) 1984 - Jeff Wawryzniak - Toledo St. Francis (AAA) 1984 - Todd Olsen - Toledo Central Catholic (AAA) 1984 - Jim Kovacs - Toledo St. Francis (AAA) 1984 - Derek Isaman - Fremont Ross (AAA) 1984 - Brent Riggenbach - Paulding (AA) 1984 - Chuck Alig - Coldwater (AA) 1984 - Dan Diensiberger - Delphos Jefferson (A) 1984 - Scott Crawford - Cory-Rawson (A) 1984 - Lyle Diltz - Delphos Jefferson (A) 1984 - Steve Pickens - McComb (A) 1985 - Bill Price - Galion (AAA) 1985 - Rich Dakin - Lima Bath (AA) 1985 - Ed Shy - Toledo Macomber (AA) 1985 - Keith Brummitt - Margaretta (AA) 1985 - Todd Pfahl - Huron (AA) 1985 - Gary Estes - Swanton (AA) 1985 - Brian Kreinbrink - McComb (A) 1985 - Matt Closson - Delphos Jefferson (A) 1985 - Scott Davis - McComb (A) 1986 - Greg Finnegan - Toledo Start (AAA) 1986 - Chuck Webb - Toledo Macomber (AAA) 1986 - Bill Price - Galion (AAA) 1986 - Tom Lease - Kenton (AA) 1986 - Tony Borgerding - St. Henry (A) 1986 - John Sloboda - Marion Pleasant (A) 1986 - Tony Closson - Delphos Jefferson (A) 1986 - Scott Davis - McComb (A) 1987 - Mark Szlachcic - Whitmer (Div.1) 1987 - Pete Kowalski - Toledo Central Catholic (Div.1) 1987 - Chuck Webb - Toledo Macomber (Div.1) 1987 - Myron Bell - Toledo Macomber (Div.1) 1987 - Marty Goinick - Oak Harbor (Div.3) 1987 - Joe Roose - Bryan (Div.3) 1987 - Pat Lagondo - Huron (Div.4) 1987 - Doug Leu - Archbold (Div.4) 1987 - Allen Brown - Fremont St. Joseph (Div.4) 1987 - David Karcher - Wynford (Div.4) 1987 - Chris Leibacher - Margaretta (Div.4) 1987 - Ron Lachey - St. Henry (Div.5) 1987 - Chris Schlacter - Defiance Ayersville (Div.5) 1987 - Jay Hueisman - Minster (Div.5) 1987 - Tony Closson - Delphos Jefferson (Div.5) 1988 - Bill Steuk - Sandusky (Div.1) 1988 - Tony Roob - Fremont Ross (Div.1) 1988 - LeRoy Smith - Whitmer (Div.1) 1988 - Richard Glover - Lima Senior (Div.1) 1988 - Robert Blanton - Toledo St. Francis (Div.1) 1988 - Alan Kline - Tiffin Columbian (Div.2) 1988 - Casey McBeth - Fostoria (Div.2) 1988 - Willis Knighten - Toledo Macomber (Div.2) 1988 - Myron Bell - Toledo Macomber (Div.2) 1988 - Rob Kesler - Paulding (Div.3) 1988 - Don Schmeltz - Eastwood (Div.3) 1988 - Max Eifrid - Paulding (Div.3) 1988 - Terry Morris - Lima Bath (Div.3) 1988 - Matt Lane - Wasueon (Div.4) 1988 - Shaun Downey - Otsego (Div.4) 1988 - Joe Wyse - Archbold (Div.5) 1988 - Jeff Gyurasics - Liberty Center (Div.5) 1988 - Nathan Sprunger - Pandora-Gilboa (Div.5) 1988 - Gabe Garcia - Archbold (Div.5) 1988 - Ron Koehnke - Van Buren (Div.5) 1989 - Andy Berry - Toledo DeVilbiss (Div.1) 1989 - Aaron Purdle - Toledo Bowsher (Div.1) 1989 - Kyle Mauk - Whitmer (Div.1) 1989 - Mike Sterling - Fostoria (Div.2) 1989 - Casey McBeth - Fostoria (Div.2) 1989 - Eddie Esquivel - Fostoria (Div.2) 1989 - Eric Sulton - Galion (Div.2) 1989 - Kevin Vaughn - Kenton (Div.3) 1989 - Jamie Lancer - Oak Harbor (Div.3) 1989 - Greg Garrett - Bryan (Div.3) 1989 - Chris Rothhaar - Willard (Div.3) 1989 - Clinton Foor - Archbold (Div.4) 1989 - Scott Brunswick - St. Henry (Div.5) 1989 - Matt Reinke - Defiance Ayersville (Div.5) 1989 - Bobby Hoying - St. Henry (Div.5) 1989 - Shane Foster - Lima Central Catholic (Div.5) 1989 - Jimmy Freeman - Lima Central Catholic (Div.5) 1989 - Chad Johnson - Van Buren (Div.5) 1989 - Scott Schulte - Delphos St. John's (Div.5) 1989 - Ron Koehnke - Van Buren (Div.5) |
1990 - Andy Gralak - Findlay (Div.1)
1990 - Jeff Green - Fremont Ross (Div.1) 1990 - Chris Jaquillard - Toledo Woodward (Div.1) 1990 - Keary Sarabia - Toledo Woodward (Div.1) 1990 - Chris Benson - Fremont Ross (Div.1) 1990 - Robert Holmes - Fostoria (Div.2) 1990 - Dave Bowman - St. Marys Memorial (Div.2) 1990 - Derek Kidwell - Fostoria (Div.2) 1990 - Larnie Martin - Toledo Macomber (Div.2) 1990 - Gary Wulf - Maumee (Div.2) 1990 - Britton Crates - Kenton (Div.3) 1990 - Jim Barker - Swanton (Div.3) 1990 - John Lattimore - Oak Harbor (Div.3) 1990 - Bill Sampson - Willard (Div.3) 1990 - Nathan Rose - Montpelier (Div.4) 1990 - Mike Kaylor - Genoa (Div.4) 1990 - Brian Hershberger - Allen East (Div.4) 1990 - Mike Stutcke - Wynford (Div.4) 1990 - Scott Brunswick - (Div.5) 1990 - Jay Overmyer - Fremont St. Joseph (Div.5) 1990 - Jeff Hartings - St. Henry (Div.5) 1990 - Christian Lauber - Archbold (Div.5) 1990 - Bobby Hoying - St. Henry (Div.5) 1990 - Jeff Stutcke - Minster (Div.5) 1990 - Steve Syzmanowski - (Div.5) 1990 - Curt Partee - Defiance Ayersville (Div.5) 1990 - Doug Fortkamp - Minster (Div.5) 1990 - AJ Hunt - Fremont St, Joseph (Div.5) 1990 - Geoff Weber - Van Buren (Div.5) 1991 - Aaron Gralak - Findlay (Div.1) 1991 - Chris Jaquillard - Toledo Woodward (Div.1) 1991 - Corey Sewell - Fremont Ross (Div.1) 1991 - Gary Kuhn - Toledo Start (Div.1) 1991 - Chris Gee - Fostoria (Div.2) 1991 - Derek Kidwell - Fostoria (Div.2) 1991 - Tom Breitigam - Fostoria (Div.2) 1991 - Ray Long - Clyde (Div.2) 1991 - Mike Elston - St. Marys Memorial (Div.2) 1991 - Andy Tracy - Bowling Green (Div.2) 1991 - Matt Jones - Bucyrus (Div.3) 1991 - Cliff Foght - Bucyrus (Div.3) 1991 - Steve Jarrett - Margaretta (Div.3) 1991 - Bill Hubens - Oak Harbor (Div.3) 1991 - Matt Meyer - Elmwood (Div.4) 1991 - Andy Bish - Elmwood (Div.4) 1991 - Nathan Rose - Montpelier (Div.4) 1991 - Travis Ritter - Carey (Div.4) 1991 - Corey Marshall - Elmwood (Div.4) 1991 - Eric Clark - Marion Elgin (Div.4) 1991 - Chad Koontz - Bluffton (Div.5) 1991 - Mac Davies - Bluffton (Div.5) 1991 - Chad Ulm - Delphos St. John's (Div.5) 1991 - Bo Hurley - Upper Scioto Valley (Div.5) 1991 - Tony Burges - Minster (Div.5) 1991 - Mark Turner - New Bremen (Div.5) 1991 - Scott Elwer - Delphos St. John's (Div.5) 1992 - Ryan Daniels - Toledo St. John's (Div.1) 1992 - Jon Beier - Toledo St. John's (Div.1) 1992 - Romulus Durant - Toledo Waite (Div.1) 1992 - Damon Moore - Fostoria (Div.2) 1992 - Mike Elston - St. Marys Memorial (Div.2) 1992 - Chad Clark - Willard (Div.3) 1992 - Steve Michaelis - Oak Harbor (Div.3) 1992 - Chris Holifield - Rossford (Div.3) 1992 - Travis Downey - Otsego (Div.4) 1992 - Joel McCutcheon - Archbold (Div.4) 1992 - Curt Lemmerbrock - Eastwood (Div.4) 1992 - Eli Weinandy - Fostoria St. Wendelin (Div.5) 1992 - Bill Murrey - Liberty Center (Div.5) 1992 - Ben Hall - Fremont St. Joseph (Div.5) 1992 - Keith Capizzi - Sandusky St. Mary's (Div.5) 1992 - Abe Hamed - Marion Pleasant (Div.5) 1992 - Tom Hoying - St. Henry (Div.5) 1992 - Jim Eversole - Columbus Grove (Div.5) 1992 - Erin Vackert - Arcadia (Div.5) 1993 - Orlando Pace - Sandusky (Div.1) 1993 - Charles Woodson - Fremont Ross (Div.1) 1993 - Kent Rafey - Toledo St. Franics (Div.1) 1993 - Doug West - Lima Senior (Div.1) 1993 - Justin Henderson - Lima Senior (Div.1) 1993 - Tom Mygrant - Bellevue (Div.2) 1993 - Ryan Irons - Bellevue (Div.2) 1993 - Andy Pollock - Maumee (Div.2) 1993 - Shawn Nye - Fostoria (Div.2) 1993 - Ted Liette - St. Marys Memorial (Div.2) 1993 - Damon Moore - Fostoria (Div.2) 1993 - Josh Gregg - Clyde (Div.2) 1993 - AJ Blum - Bryan (Div.3) 1993 - Cory Griggs - Wauseon (Div.3) 1993 - Eric Deal - Lima Bath (Div.3) 1993 - Jake Parsell - Upper Sandusky (Div.3) 1993 - Rob Majoy - Huron (Div.4) 1993 - Jason Dickman - Delphos Jefferson (Div.4) 1993 - Eric DeGroh - Huron (Div.4) 1993 - Dave Rose - Montpelier (Div.4) 1993 - Jeremy Viers - Montpelier (Div.4) 1993 - Brelt DeGray - Colonel Crawford (Div.4) 1993 - Andrew Cano - Delphos Jefferson (Div.4) 1993 - Eli Weinandy - Fostoria St. Wendelin (Div.5) 1993 - Alex Moster - Columbus Grove (Div.5) 1993 - Jonas Liening - Minster (Div.5) 1993 - Jeremy Gunther - Liberty Center (Div.5) 1993 - Doug Speck - St. Henry (Div.5) 1993 - Ken Keirns - Delphos St. John's (Div.5) 1993 - Eric Delzeith - St. Henry (Div.5) 1993 - Nikk Killian - McComb (Div.5) 1993 - Keith Kern - Liberty Center (Div.5) 1993 - Scott Palte - Columbus Grove (Div.5) 1993 - Charlie Bostleman - Liberty Center (Div.5) 1993 - Kevin Brandt - Leipsic (Div.5) 1994 - Chad McCarthy - Toledo Central Catholic (Div.1) 1994 - Charles Woodson - Fremont Ross (Div.1) 1994 - Stanley Files - Toledo Woodward (Div.1) 1994 - Doug West - Lima Senior (Div.1) 1994 - Mike Saneholtz - Bowling Green (Div.2) 1994 - Chip Dawson - Fostoria (Div.2) 1994 - Jason Granger - Celina (Div.2) 1994 - Tony Eisenhard - Tiffin Columbian (Div.2) 1994 - Matt LaVrar - Maumee (Div.2) 1994 - Eric Elam - Celina (Div.2) 1994 - Brian Musser - Clyde (Div.3) 1994 - Roger Hamilton - Oak Harbor (Div.3) 1994 - Shane Stoner - Napoleon (Div.3) 1994 - Ted Liette - St. Marys Memorial (Div.3) 1994 - Chad Long - Clyde (Div.3) 1994 - Rob Majoy - Huron (Div.4) 1994 - Gordie Frey - Wauseon (Div.4) 1994 - Cory Griggs - Wauseon (Div.4) 1994 - Jim Houghton - New London (Div.4) 1994 - Tony Spadalore - Wauseon (Div.4) 1994 - Josh Karchner - Woodmore (Div.5) 1994 - Greg Peters - Lima Central Catholic (Div.5) 1994 - Jim Collene - Wynford (Div.5) 1994 - Aaron Putnam - Carey (Div.5) 1994 - Keith Gruss - Coldwater (Div.5) 1995 - Mel Long Jr. - Toledo Scott (Div.1) 1995 - Shaun Mason - Toledo St. John's (Div.1) 1995 - Jeff DelVerne - Toledo St. John's (Div.1) 1995 - Brandon Willer - Fremont Ross (Div.1) 1995 - Ed Ziemke - Toledo St. John's (Div.1) 1995 - Andre Jackson - Lima Senior (Div.1) 1995 - Darek Chelminiak - Toledo Central Catholic (Div.1) 1995 - Brian Knapke - Celina (Div.2) 1995 - Mike Bath - Celina (Div.2) 1995 - Aaron Bonnell - Tiffin Columbian (Div.2) 1995 - Richard Newsome - Fostoria (Div.2) 1995 - Nathan Glick - Napoleon (Div.3) 1995 - Seth Pardee - Bryan (Div.3) 1995 - Nick Frysinger - Napoleon (Div.3) 1995 - Chad Long - Clyde (Div.3) 1995 - Nathan Bolling - Swanton (Div.4) 1995 - Jeremiah Taylor - Swanton (Div.4) 1995 - Jeremy Manns - Kenton (Div.4) 1995 - Mike Brunner - Castalia (Div.4 1995 - Chad Hartman - Otsego (Div.4) 1995 - Bobby Hoffman - Lima Central Catholic (Div.5) 1995 - Josh Karchner - Woodmore (Div.5) 1995 - Jason Mitchey - Evergreen (Div.5) 1995 - Chad Schick - Allen East (Div.5) 1995 - Brett Bahn - Riverdale (Div.5) 1995 - Josh Dyer - Riverdale (Div.5) 1995 - Eric Fegley - Woodmore (Div.5) 1995 - Matt Corona - Wynford (Div.5) 1995 - Randy Hemmelgarn - St. Henry (Div.6) 1995 - Brian Wise - Norwalk St. Paul (Div.6) 1995 - Steve Shell - Buckeye Central (Div.6) 1995 - Joe Hartings - St. Henry (Div.6) 1995 - Ben Maag - Columbus Grove (Div.6) 1995 - Ryan Uhlenhake- St. Henry (Div.6) 1995 - Randy Manley - Buckeye Central (Div.6) 1995 - Kerry Wright - Hardin Northern (Div.6) 1995 - Ryan Baltes - Norwalk St. Paul (Div.6) 1995 - Nathan Painter - Sandusky St. Mary's (Div.6) 1995 - Abe Boggs - St. Henry (Div.6) 1995 - Brian Heydinger - Buckeye Central (Div.6) 1995 - Mark Buscher - St. Henry (Div.6) 1995 - Kelly Woodruff - North Baltimore (Div.6) 1996 - Clate Hawk - Lima Senior (Div.1) 1996 - William Brallton - Lima Senior (Div.1) 1996 - Jim Baker - Lima Senior (Div.1) 1996 - Malcolm Robinson - Fostoria (Div.2) 1996 - Jon Elsass - Wapakoneta (Div.2) 1996 - Richard Newsome - Fostoria (Div.2) 1996 - Joe Fisher - Paulding (Div.3) 1996 - Ben Bollenbacher - Bellevue (Div.3) 1996 - Chad Kuhns - Bellevue (Div.3) 1996 - Scott Nienberg - Ottawa-Glandorf (Div.3) 1996 - Mark Inkrott - Ottawa-Glandorf (Div.3) 1996 - Chad Long - Clyde (Div.3) 1996 - Matt Wagner - Kenton (Div.4) 1996 - Nathan Bolling - Swanton (Div.4) 1996 - AJ Hensel - Marion River Valley (Div.4) 1996 - Anthony Daniels - New London (Div.4) 1996 - Mall Pifer - Edison (Div.4) 1996 - Matt Fisher - Swanton (Div.4) 1996 - Mike Brunner - Margaretta (Div.4) 1996 - Jason Lynch - Marion Pleasant (Div.5) 1996 - Jason Hicks - Bluffton (Div.5) 1996 - Nick Miller - Liberty Center (Div.5) 1996 - Bryan Hieber - Patrick Henry (Div.5) 1996 - Kyle Kayden - Fremont St. Joseph (Div.5) 1996 - Dan Becerra - Woodmore (Div.5) 1996 - Kyle Gerlach - Coldwater (Div.5) 1996 - Nathan Shoup - Marion Pleasant (Div.5) 1996 - Phil Hoover - Marion Pleasant (Div.5) 1996 - Randy Hemmelgarn - St. Henry (Div.6) 1996 - Aric Christman - Leipsic (Div.6) 1996 - Joe Hartings - St. Henry (Div.6) 1996 - Ryan Uhlenhake - St. Henry (Div.6) 1996 - Mike Morrow - Norwalk St. Paul (Div.6) 1996 - Dan Pugh - Norwalk St. Paul (Div.6) 1996 - Steve Barker - Antwerp (Div.6) 1996 - Chad Huelsman - St. Henry (Div.6) 1996 - Terry Taylor - Norwalk St. Paul (Div.6) 1996 - Terry Jollill - Hardin Northern (Div.6) 1996 - Benji Zoeller -Hopewell-Loudon (Div.6) 1996 - Travis Sanders - Upper Scioto Valley (Div.6) 1996 - Trevor Moyer - Crestline (Div.6) |
1997 - Chris Schull - Fremont Ross (Div.1)
1997 - Nick Tice - Toledo St. Francis (Div.1) 1997 - Shaun Ball - Findlay (Div.1) 1997 - Ed Price - Toledo St. Francis (Div.1) 1997 - Nick Lotz - Findlay (Div.1) 1997 - Bobby Manuel - Sandusky (Div.1) 1997 - Joe Sellers - Lima Senior (Div.1) 1997 - Cassell Causey - Sandusky (Div.1) 1997 - Nate Drown - Defiance (Div.2) 1997 - Joe Williamson - Defiance (Div.2) 1997 - Nick Newland - Tiffin Columbian (Div.2) 1997 - Todd France - Springfield (Div.2) 1997 - Tony Wallace - Toledo Central Catholic (Div.2) 1997 - Tom Ward - Defiance (Div.2) 1997 - Russ Kuhns - Bellevue (Div.3) 1997 - Mark Scott - St. Marys Memorial (Div.3) 1997 - Tom DeLuca - Norwalk (Div.3) 1997 - Joe Fisher - Paulding (Div.4) 1997 - Pat Kania - Oak Harbor (Div.4) 1997 - TJ Metzger - Kenton (Div.4) 1997 - Dave Verhoff - Ottawa-Glandorf (Div.4) 1997 - Chad Fout - Marion Elgin (Div.4) 1997 - Tony Hiser - Patrick Henry (Div.5) 1997 - Kenzy Kern - Liberty Center (Div.5) 1997 - Bryan Hieber - Patrick Henry (Div.5) 1997 - Kris Gerken - Patrick Henry (Div.5) 1997 - Eric Becker - Defiance Tinora (Div.5) 1997 - Mike Daring - Carey (Div.5) 1997 - Nick Hajaar - Marion Pleasant (Div.5) 1997 - Jesse Smith - Liberty Center (Div.5) 1997 - Mark Bunn - Columbus Grove (Div.5) 1997 - Trevor Moyer - Crestline (Div.6) 1997 - Greg Groathaus - Delphos St. John's (Div.6) 1997 - Matt Zahn - St. Henry (Div.6) 1997 - Brandon Hoehn - Delphos St. John's (Div.6) 1997 - Chad Schulte - Delphos St. John's (Div.6) 1997 - Dan Pugh - Norwalk St. Paul (Div.6) 1997 - Terry Taylor - Norwalk St. Paul (Div.6) 1997 - Devin Dempsey - Delphos St. John's (Div.6) 1997 - Dan Becerra - Woodmore (Div.6) 1997 - Sam Wright - Hardin Northern (Div.6) 1997 - Mike Morrow - Norwalk St. Paul (Div.6) 1998 - Joe Iorio - Toledo St. Francis (Div.1) 1998 - Brandon Carter - Toledo Start (Div.1) 1998 - Josh Huston - Findlay (Div.1) 1998 - Matt Evans - Toledo St. Francis (Div.1) 1998 - Chad Highly - Celina (Div.2) 1998 - Jeff Rowe - Sylvania Southview (Div.2) 1998 - Greg Pagnard - Tiffin Columbian (Div.2) 1998 - Trent Dysert - Celina (Div.2) 1998 - Andre Ragland - Toledo Central Catholic (Div.2) 1998 - Tim Anderson - Clyde (Div.3) 1998 - Justin Halada - Rossford (Div.3) 1998 - Cory Echelberry - Fostoria (Div.3) 1998 - Josh Fruth - Napoleon (Div.3) 1998 - Tom DeLuca - Norwalk (Div.3) 1998 - Jim Fisher - Huron (Div.4) 1998 - Keith Walls - Coldwater (Div.4) 1998 - Matt McCullough - Kenton (Div.4) 1998 - Greg Cobb - Huron (Div.4) 1998 - Mike Campesino - Wauseon (Div.4) 1998 - Nick Thorbahn - Oak Harbor (Div.4) 1998 - Chris Walsh - Lima Bath (Div.4) 1998 - Corey Loomis - Eastwood (Div.4) 1998 - Chris Halker - Columbus Grove (Div.5) 1998 - Jeff Kirkendall - Patrick Henry (Div.5) 1998 - Brian Wesche - Liberty Center (Div.5) 1998 - Jason Stechschulte - Columbus Grove (Div.5) 1998 - Ryan Zeiter - Liberty Center (Div.5) 1998 - Chris Covert - Marion Pleasant (Div.5) 1998 - Matt Pearch - Bluffton (Div.5) 1998 - Blake Lingruen - Liberty Center (Div.5) 1998 - Jesse Smith - Liberty Center (Div.5) 1998 - Nick Haijar - Marion Pleasant (Div.5) 1998 - Jace Metzner - Delphos St. John's (Div.6) 1998 - Todd Iannantuono - Tiffin Calvert (Div.6) 1998 - Tony Stemen - Delphos St. John's (Div.6) 1998 - Nate Keller - Tiffin Calvert (Div.6) 1998 - Chad Schulte - Delphos St. John's (Div.6) 1998 - Charlie Webb - Delphos St. John's (Div.6) 1998 - Terry Taylor - Norwalk St. Paul (Div.6) 1998 - Ryan Buschur - St. Henry (Div.6) 1998 - Nick Etzkorn - Delphos St. John's (Div.6) 1998 - Dustyn Risner - Tiffin Calvert (Div.6) 1998 - Josh Will - Delphos St. John's (Div.6) 1999 - Mike Iriti - Findlay (Div.1) 1999 - Ben Roethlisberger - Findlay (Div.1) 1999 - Alphonso Townsend - Lima Senior (Div.1) 1999 - Chris Burtscher - Toledo Central Catholic (Div.2) 1999 - Derek Besgrove - Oregon Clay (Div.2) 1999 - Diontre Earl - Toledo Rogers (Div.2) 1999 - Kyle Harrison - Sylvania Southview (Div.2) 1999 - Chad Carr - Willard (Div.3) 1999 - Pete Lepley - Bellevue (Div.3) 1999 - Ryan Mitchell - Lima Bath (Div.3) 1999 - Charlie Frye - Willard (Div.3) 1999 - Luke Zachrich - Bryan (Div.3) 1999 - Bryant Miller - Lima Bath (Div.3) 1999 - Mick Beier - Oak Harbor (Div.4) 1999 - Mike Biglin - Perkins (Div.4) 1999 - Aaron McPherson - Kenton (Div.4) 1999 - Jonathon Souter - Perkins (Div.4) 1999 - Ryan Manner - Huron (Div.4) 1999 - Paul Werling - Coldwater (Div.4) 1999 - Jim Fisher - Huron (Div.4) 1999 - Nick Thorbahn - Oak Harbor (Div.4) 1999 - Riley Miller - Marion Elgin (Div.4) 1999 - Brandon Schnittiker - Perkins (Div.4) 1999 - Isaac Smith - Oak Harbor (Div.4) 1999 - Jeff Kirkendall - Patrick Henry (Div.5) 1999 - Ben Hartings - St. Henry (Div.5) 1999 - Dave Mason - Gibsonburg (Div.5) 1999 - Blake Lingruen - Liberty Center (Div.5) 1999 - James Lee - Lima Central Catholic (Div.5) 1999 - David Kalb - Wynford (Div.5) 1999 - Bart Fisher - Tiffin Calvert (Div.6) 1999 - Brad Clark - Monroeville (Div.6) 1999 - Phil Gunder - Delphos St. John's (Div.6) 1999 - Brendan Coughlin - Pandora-Gilboa (Div.6) 1999 - Nate Keller - Tiffin Calvert (Div.6) 1999 - Zach Weber - Delphos St. John's (Div.6) 1999 - Dave Samsal - Pandora-Gilboa (Div.6) 1999 - Andy Grubb - Pandora-Gilboa (Div.6) 1999 - Dustyn Risner - Tiffin Calvert (Div.6) 1999 - Jeff Fischer - Delphos St. John's (Div.6) 1999 - Adrian McDonnell - Norwalk St. Paul (Div.6) 2000 - Rob Carmony - Toledo Woodward (Div.1) 2000 - Nate Fry - Findlay (Div.1) 2000 - Rick Cannings - Toledo Waite (Div.1) 2000 - Bryan Andrews - Lima Senior (Div.1) 2000 - Derek Lynn - Defiance (Div.2) 2000 - Gary Powell - Defiance (Div.2) 2000 - Drew Price - Defiance (Div.2) 2000 - Brett Krupp - Tiffin Columbian (Div.2) 2000 - Adam Oster - Tiffin Columbian (Div.2) 2000 - Diontre Earl - Toledo Rogers (Div.2) 2000 - Brock Dodrill - Defiance (Div.2) 2000 - Andy Cline - Anthony Wayne (Div.2) 2000 - Pete Lepley - Bellevue (Div.3) 2000 - Mick Beier - Oak Harbor (Div.3) 2000 - Luke Wilder - Van Wert (Div.3) 2000 - Nick Graymire - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2000 - Joel Penton - Van Wert (Div.3) 2000 - Pedro Campos - Fostoria (Div.3) 2000 - Travis Smith - Bryan (Div.3) 2000 - Chad Baughman - Kenton (Div.4) 2000 - Ryan Fitzgerald - Perkins (Div.4) 2000 - Kyle Hoying - Coldwater (Div.4) 2000 - Juan Romero - Perkins (Div.4) 2000 - Brandon Schnittker - Perkins (Div.4) 2000 - Matt Bruns - Coldwater (Div.4) 2000 - Nick Roby - Bluffton (Div.5) 2000 - Troy Westhoven - Liberty Center (Div.5) 2000 - Josh Friley - Crestline (Div.5) 2000 - Seth Thitoff - Delphos Jefferson (Div.5) 2000 - Terry McIntosh - Evergreen (Div.5) 2000 - Brian Wolters - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2000 - Rusty Aldrich - McComb (Div.6) 2000 - Scott Miller - Delphos St. John's (Div.6) 2000 - Jeremy Herbst - Norwalk St. Paul (Div.6) 2000 - Dusty Aldrich - McComb (Div.6) 2000 - Zach Weber - Delphos St. John's (Div.6) 2000 - Dave Mason - Gibsonburg (Div.6) 2000 - Alden McDonnell - Norwalk St. Paul (Div.6) 2000 - Travis Clark - McComb (Div.6) 2000 - Jake Frankart - Fostoria St. Wendelin (Div.6) 2000 - Keith Recker - Delphos St. John's (Div.6) 2000 - Randy Grothaus - Delphos St. John's (Div.6) 2000 - Eric Mahl - Monroeville (Div.6) 2000 - Matt Riffle - Spencerville (Div.6) 2000 - Josh Brazen - Ada (Div.6) |
2001 - Bryan Andrews - Lima Senior (Div.1)
2001 - Brandon Fields - Toledo St. John's (Div.1) 2001 - Andrew Stranford - Toledo St. Francis (Div.2) 2001 - Rodney Gamby - Toledo St. Francis (Div.2) 2001 - Brett Krupp - Tiffin Columbian (Div.2) 2001 - John Lonchyna - Toledo St. Francis (Div.2) 2001 - Ben Snyder - Bellevue (Div.3) 2001 - Dan Smith - St. Marys Memorial (Div.3) 2001 - Mike Patrick - Bellevue (Div.3) 2001 - Jeff Polley - Bellevue (Div.3) 2001 - Kevin Argabright - Van Wert (Div.3) 2001 - Joel Penton - Van Wert (Div.3) 2001 - Brandon Cornell - Kenton (Div.4) 2001 - Cole Steinbrunner - Coldwater (Div.4) 2001 - Ben Mauk - Kenton (Div.4) 2001 - Robert Dence - Huron (Div.4) 2001 - Bobby Brown - Fairview (Div.5) 2001 - Nick Withrow - Marion Pleasant (Div.5) 2001 - Matt Leininger - Liberty Center (Div.5) 2001 - Dusty Bergman - Fairview (Div.5) 2001 - Justin Williams - Marion Pleasant (Div.5) 2001 - Luke Bennett - Marion Pleasant (Div.5) 2001 - Keith Recker - Delphos St. John's (Div.5) 2001 - Braden Freeman - Marion Pleasant (Div.5) 2001 - Rusty Aldrich - McComb (Div.6) 2001 - Kory Lichtensteiger - Convoy Crestview (Div.6) 2001 - Frank Linder - Norwalk St. Paul (Div.6) 2001 - Alex Carper - Mohawk (Div.6) 2001 - Dusty Aldrich - McComb (Div.6) 2001 - Greg Schulte - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2001 - Ben Wasiniak - Norwalk St. Paul (Div.6) 2001 - Ben Larbus - Riverdale (Div.6) 2001 - Dustin Snow - Hardin Northern (Div.6) 2001 - TJ Marcotte - Mohawk (Div.6) 2002 - Rob Cameron - Toledo Start (Div.1) 2002 - Kyle Johann - Findlay (Div.1) 2002 - James Addington - Findlay (Div.1) 2002 - Phil Hartman - Findlay (Div.1) 2002 - Jared Hunter - Toledo Start (Div.1) 2002 - Tyler Robinson - Toledo Central Catholic (Div.2) 2002 - Andrew Stranford - Toledo St. Francis (Div.2) 2002 - Derek Barksdale - Toledo Central Central Catholic (Div.2) 2002 - Steve Fender - Toledo St. Francis (Div.2) 2002 - John Lonchyna - Toledo St. Francis (Div.2) 2002 - Mark Scott - Defiance (Div.2) 2002 - Jim Laney - Toledo St. Francis (Div.2) 2002 - Ben Snyder - Bellevue (Div.3) 2002 - JJ Ditz - Willard (Div.3) 2002 - Andrew Crummey - Van Wert (Div.3) 2002 - Nick Strance - Willard (Div.3) 2002 - JD Bergman - Oak Harbor (Div.3) 2002 - Gabe Sanders - Willard (Div.3) 2002 - Brian Montoney - Willard (Div.3) 2002 - Tommy Pettit - Kenton (Div.4) 2002 - Nick Ruhe - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2002 - Michael Hay - Coldwater (Div.4) 2002 - Jeremiah Larrabee - Kenton (Div.4) 2002 - Ben Mauk - Kenton (Div.4) 2002 - Bryceson Lawrence - Caledonia River Valley (Div.4) 2002 - Jaycee Brown - Eastwood (Div.4) 2002 - Eric Soltis - Rossford (Div.4) 2002 - Nick Parr - Kenton (Div.4) 2002 - Mark Nagel - Delta (Div.4) 2002 - Darren Paige - Rossford (Div.4) 2002 - Dan Kanney - Coldwater (Div.4) 2002 - Jared Bostelman - Kenton (Div.4) 2002 - Kyle Ingraham - Rossford (Div.4) 2002 - Justin Hill - Fairview (Div.5) 2002 - Nick Withrow - Marion Pleasant (Div.5) 2002 - Kevin Huelsman - St. Henry (Div.5) 2002 - Nick Mox - Delphos St. John's (Div.5) 2002 - Dusty Bergman - Fairview (Div.5) 2002 - Preston Field - Marion Pleasant (Div.5) 2002 - Brian Kingsborough - Margaretta (Div.5) 2002 - Pete Highlander - Margaretta (Div.5) 2002 - Brian Clark - Delphos St. John's (Div.5) 2002 - Craig Wolters - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2002 - Kory Lichtensteiger - Convoy Crestview (Div.6) 2002 - Brett Thames - Hardin Northern (Div.6) 2002 - Jason Schulte - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2002 - Marc Baugher - Tiffin Calvert (Div.6) 2002 - Drew Snow - Hardin Northern (Div.6) 2002 - Ty Parks - Minster (Div.6) 2002 - Rafael Manriquez - Defiance Ayersville (Div.6) 2002 - Chris White - Norwalk St. Paul (Div.6) 2002 - Josh Perry - Monroeville (Div.6) 2002 - Cory Maag - Columbus Grove (Div.6) 2002 - Rob Walter - Hardin Northern (Div.6) 2002 - Chad Sowers - Mohawk (Div.6) 2002 - Kyle Fleck - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2002 - Steve Palte - Columbus Grove (Div.6) 2002 - Derek Wise - Tiffin Calvert (Div.6) 2003 - Tyler Curlis - Findlay (Div.1) 2003 - Andrew Decker - Toledo St. John's (Div.1) 2003 - Rob Cameron - Toledo Start (Div.1) 2003 - Edwin Hood - Whitmer (Div.1) 2003 - Thaddeus Carter - Marion Harding (Div.1) 2003 - Brian Almond - Findlay (Div.1) 2003 - Marcus Waugh - Toledo St. John's (Div.1) 2003 - Aaron Waldie - Sylvania Southview (Div.2) 2003 - Drew Parry - Maumee (Div.2) 2003 - Kelley Rowe - Sylvania Southview (Div.2) 2003 - Dan Orta - Defiance (Div.2) 2003 - Fred Davis - Toledo Rogers (Div.2) 2003 - Brad Goldsberry - Shawnee (Div.3) 2003 - Tommy Pettit - Kenton (Div.3) 2003 - Ryan Stevens - Willard (Div.3) 2003 - DJ Burris - Kenton (Div.3) 2003 - Kevin Leady - Eastwood (Div.3) 2003 - Nick Parr - Kenton (Div.3) 2003 - Scott Vosier - St. Marys Memorial (Div.3) 2003 - Brock England - Upper Sandusky (Div.4) 2003 - Joe Huwer - Coldwater (Div.4) 2003 - Stephen West - Huron (Div.4) 2003 - Tyler Gearig - Wauseon (Div.4) 2003 - Eric Soltis - Rossford (Div.4) 2003 - Greg Shoop - Edison (Div.4) 2003 - Ross Homan - Coldwater (Div.4) 2003 - Brian Hahn - Upper Sandusky (Div.4) 2003 - Greg Micheli - Upper Sandusky (Div.4) 2003 - Marc Krauss - Patrick Henry (Div.5) 2003 - Mike Mack - Fairview (Div.5) 2003 - Ed Hunt - Marion Pleasant (Div.5) 2003 - Nick Mox - Delphos St. John's (Div.5) 2003 - Kyle Rhoad - Elmwood (Div.5) 2003 - Trent Meyer - Patrick Henry (Div.5) 2003 - Matt Shumaker - Delphos St. John's (Div.5) 2003 - Kevin McCann - Defiance Tinora (Div.5) 2003 - Jeff Lindstedt - Ridgedale (Div.5) 2003 - Eric Weber - Defiance Tinora (Div.5) 2003 - Brad Hurtig - Fairview (Div.5) 2003 - Brad Hanf - Delphos St. John's (Div.5) 2003 - Jason Kovach - Hopewell-Loudon (Div.6) 2003 - Andrew Carlin - Edgerton (Div.6) 2003 - Mike Young - Columbus Grove (Div.6) 2003 - Paul Cannon - Norwalk St. Paul (Div.6) 2003 - Blaine Maag - Columbus Grove (Div.6) 2003 - Spencer Dye - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2003 - Chris Schmidt - Holgate (Div.6) 2003 - Anthony Dellisanti - Norwalk St. Paul (Div.6) 2003 - Brandon Baxter - Columbus Grove (Div.6) 2003 - Wyatt Thames - Hardin Northern (Div.6) 2003 - Travis Owens - Convoy Crestview (Div.6) 2003 - Jason Bormuth - Cory-Rawson (Div.6) 2003 - Levi Orsbon - Convoy Crestview (Div.6) 2003 - Jason Weihrauch - Hardin Northern (Div.6) 2004 - JJ Fought - Whitmer (Div.1) 2004 - Jimmy Spencer - Sylvania Northview (Div.1) 2004 - Marcus Waugh - Toledo St. John's (Div.1) 2004 - Kyle Andrews - Whitmer (Div.1) 2004 - Blake Hauden - Toledo St. John's (Div.1) 2004 - Aaron Waldie - Sylvania Southview (Div.2) 2004 - Justin Reinbolt - Tiffin Columbian (Div.2) 2004 - Ron Pickens - Sandusky (Div.2) 2004 - Dan Amato - Toledo Central Catholic (Div.2) 2004 - Corey DeWitte - Maumee (Div.2) 2004 - Alex Junga - Maumee (Div.2) 2004 - Ryan Downard - Shawnee (Div.3) 2004 - DJ Burris - Kenton (Div.3) 2004 - Greg Keys - Bellevue (Div.3) 2004 - Brandon Snyder - Eastwood (Div.3) 2004 - Josh Bloomfield - Shawnee (Div.3) 2004 - Kyle Fruth - Napoleon (Div.3) 2004 - Jared Martin - Clyde (Div.3) 2004 - Brock England - Upper Sandusky (Div.4) 2004 - Matt Meiring - Delta (Div.4) 2004 - Greg Micheli - Upper Sandusky (Div.4) 2004 - Nick Kroic - Delta (Div.4) 2004 - Ross Homan - Coldwater (Div.4) 2004 - Craig Nikoli - Huron (Div.4) 2004 - Brady Schmitz - St. Henry (Div.5) 2004 - Marc Krauss - Patrick Henry (Div.5) 2004 - Mike Mack - Fairview (Div.5) 2004 - Nick Nowlan - Bluffton (Div.5) 2004 - Steve Olwin - Fairview (Div.5) 2004 - Zack George - Patrick Henry (Div.5) 2004 - Matt Shumaker - Delphos St. John's (Div.5) 2004 - Michael Busch - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2004 - Alan Hartke - St. Henry (Div.5) 2004 - Eric Wymer - Liberty Center (Div.5) 2004 - Justin Silveus - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2004 - Adolfo Arredondo - Bluffton (Div.5) 2004 - Justin Hepperly - McComb (Div.6) 2004 - Marcus Overman - New Bremen (Div.6) 2004 - Eric Cummins - Hicksville (Div.6) 2004 - Clint Stocker - Norwalk St. Paul (Div.6) 2004 - Spencer Dye - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2004 - Blaine Maag - Columbus Grove (Div.6) 2004 - Andy Dahm - Monroeville (Div.6) 2004 - Nick Harden - McComb (Div.6) 2004 - TJ Mahl - Monroeville (Div.6) 2004 - Stephen Gill - Pandora-Gilboa (Div.6) |
2005 - Ben Burkett - Toledo St. John's (Div.1)
2005 - Aaron Opelt - Fremont Ross (Div.1) 2005 - Caleb Enright - Findlay (Div.1) 2005 - Brandon Walker - Findlay (Div.1) 2005 - Ryan Sottoway - Findlay (Div.1) 2005 - Dane Sanzenbacher - Toledo Central Catholic (Div.2) 2005 - Josh Moore - Tiffin Columbian (Div.2) 2005 - Chris Miller - Sandusky (Div.2) 2005 - Jordan Edwards - Sandusky (Div.2) 2005 - Kevin Lanning - Sylvania Southview (Div.2) 2005 - Anthony Oliver - Toledo Central Catholic (Div.2) 2005 - Ryan Brown - Toledo Central Catholic (Div.2) 2005 - Eric Chapin - Celina (Div.2) 2005 - DJ Burris - Kenton (Div.3) 2005 - Marcus Hyde - Fostoria (Div.3) 2005 - Bo Fyre - St. Marys Memorial (Div.3) 2005 - Matt Guhn - Clyde (Div.3) 2005 - Ryan Downard - Shawnee (Div.3) 2005 - Eric Schwartz - Clyde (Div.3) 2005 - Jay Laudick - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2005 - Sam Sage - Huron (Div.4) 2005 - Steve Borger - Coldwater (Div.4) 2005 - Cody Donald - Otsego (Div.4) 2005 - Trevor Stromblad - Coldwater (Div.4) 2005 - Zach Winslow - Marion Elgin (Div.4) 2005 - Matt Grieves - Huron (Div.4) 2005 - Ross Homan - Coldwater (Div.4) 2005 - Matt Fought - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2005 - Haden Wall - Marion Elgin (Div.4) 2005 - Evan DeLuca - Huron (Div.4) 2005 - Brady Grier - Coldwater (Div.4) 2005 - Mitch Croy - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2005 - Marc Krauss - Patrick Henry (Div.5) 2005 - Anthony Azzarello - Lima Central Catholic (Div.5) 2005 - Aaron Mahnke - Delta (Div.5) 2005 - Zack George - Patrick Henry (Div.5) 2005 - Phillip Evans - Wynford (Div.5) 2005 - Michael Busch - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2005 - Justin Askins - Lima Central Catholic (Div.5) 2005 - Justin Silveus - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2005 - Andy Puthoff - St. Henry (Div.5) 2005 - Adam Olds - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2005 - Jason Kryling - McComb (Div.6) 2005 - Joe Horn - Waynesfield-Goshen (Div.6) 2005 - Jake Lucas - Ridgedale (Div.6) 2005 - Jacobs Wilson - Hardin Northern (Div.6) 2005 - Jeremy Wyant - Columbus Grove (Div.6) 2005 - Tyler Carpenter - Liberty Center (Div.6) 2005 - TJ Blanton - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2005 - Michael Ridgeway - Hardin Northern (Div.6) 2005 - Andrew DeWitt - Delphos St. John's (Div.6) 2005 - Berkley Miely - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2005 - Matt Heffner - Columbus Grove (Div.6) 2005 - Andy Dahm - Monroeville (Div.6) 2005 - Joe Stoll - Norwalk St. Paul (Div.6) 2005 - Jude Riedy - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2005 - Ryan Smith - Hopewell-Loudon (Div.6) 2005 - Michael Grubenhoff - Delphos St. John's (Div.6) 2005 - Tyler Gregory - Crestline (Div.6) 2005 - Brian Babcock - Liberty Center (Div.6) 2006 - Ben Burkett - Toledo St. John's (Div.1) 2006 - Terner Acheson - Findlay (Div.1) 2006 - Ryan Ottney - Fremont Ross (Div.1) 2006 - Devin Johnson - Fremont Ross (Div.1) 2006 - Kevin Koger - Whitmer (Div.1) 2006 - Rick Rattay - Toledo St. John's (Div.1) 2006 - Bill Claus - Toledo St. John's (Div.1) 2006 - Dane Sanzenbacher - Toledo Central Catholic (Div.2) 2006 - Josh Dixon - Toledo Central Catholic (Div.2) 2006 - Josh Smith - Tiffin Columbian (Div.2) 2006 - Bruce Parker - Sandusky (Div.2) 2006 - Chase Munoz - Fostoria (Div.3) 2006 - Adam Painter - Perkins (Div.3) 2006 - Derrick Berberick - Bellevue (Div.3) 2006 - Derek Lingenfelter - Shawnee (Div.3) 2006 - Brian Hummer - Napoleon (Div.3) 2006 - Brooks Mohr - Elida (Div.3) 2006 - Jaymie Blair - Oak Harbor (Div.4) 2006 - Cody Donald - Otsego (Div.4) 2006 - Wade Ishmael - Oak Harbor (Div.4) 2006 - Aaron McCune - Oak Harbor (Div.4) 2006 - Noah Hill - Edison (Div.4) 2006 - Ryan Hartke - St. Henry (Div.5) 2006 - Ben Wonderly - Fairview (Div.5) 2006 - Nathan Cates - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2006 - Jarod Stolly - Lima Central Catholic (Div.5) 2006 - Ryan Radcliff - Fairview (Div.5) 2006 - Andy Puthoff - St. Henry (Div.5) 2006 - Austin Fritz - Defiance Ayersville (Div.5) 2006 - Matt Thobe - St. Henry (Div.5) 2006 - Brandon Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2006 - Drew Kirkland - Lima Central Catholic (Div.5) 2006 - Mason Lowery - Lakota (Div.5) 2006 - Mitch Niekamp - St. Henry (Div.5) 2006 - Heath Jackson - Ada (Div.6) 2006 - Eric McCloskey - Cardinal Stritch (Div.6) 2006 - Damon Bertke - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2006 - Seth DeVlugt - Hopewell-Loudon (Div.6) 2006 - Pat Dunn - Mohawk (Div.6) 2006 - Zac Dysert - Ada (Div.6) 2006 - Sean Brickner - Hopewell-Loudon (Div.6) 2006 - Nathan Bame - Hardin Northern (Div.6) 2006 - Jeremy Harnishfeger - Columbus Grove (Div.6) 2006 - Kyle Hesterman - Liberty Center (Div.6) 2006 - Joe Stoll - Norwalk St. Paul (Div.6) 2006 - Tim Ryan - Antwerp (Div.6) 2006 - Cory Brunow - Hardin Northern (Div.6) 2007 - Justin Leahy - Toledo St. John's (Div.1) 2007 - Donnie Dottei - Whitmer (Div.1) 2007 - Kevin Koger - Whitmer (Div.1) 2007 - Ryan Ball - Toledo St. John's (Div.1) 2007 - Deondray Brown - Fremont Ross (Div.1) 2007 - Cory Gilbert - Sandusky (Div.2) 2007 - Eric Herman - Toledo Central Catholic (Div.2) 2007 - Bruce Parker - Sandusky (Div.2) 2007 - Brian Hehl - Sylvania Northview (Div.2) 2007 - Isaiah Baliard - Toledo Rogers (Div.2) 2007 - Nate Caudill - Clyde (Div.3) 2007 - Corey Manns - Kenton (Div.3) 2007 - Jarad Branski - Clyde (Div.3) 2007 - Alex Gillett - Clyde (Div.3) 2007 - Brandon Stephenson - Shawnee (Div.3) 2007 - Jerry Phillips - Clyde (Div.3) 2007 - Tyler Rhoades - Shawnee (Div.3) 2007 - Nick Wagner - Napoleon (Div.3) 2007 - Jacob Andrews - Clyde (Div.3) 2007 - Ryan Fleck - Napoleon (Div.3) 2007 - Chase Munoz - Fostoria (Div.4) 2007 - Elliott Mealer - Wauseon (Div.4) 2007 - Christian Anderson - Marion Pleasant (Div.4) 2007 - Kent Corthell - Delta (Div.4) 2007 - Derrick Vicars - Genoa (Div.4) 2007 - Jeremy Foster - Eastwood (Div.4) 2007 - Mario DeLaRosa - Coldwater (Div.4) 2007 - Tyler Kunk - Coldwater (Div.4) 2007 - Jake Lawrence - Marion Pleasant (Div.4) 2007 - Noah Hill - Edison (Div.4) 2007 - Jason Beidelschies - Upper Sandusky (Div.4) Div. 5 Offense Not Available 2007 - Todd Ruggley - Lima Central Catholic (Div.5) 2007 - Jordan Thompson - Parkway (Div.5) 2007 - Aaron Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2007 - Corey Puthoff - St. Henry (Div.5) 2007 - Kyle Baker - Ada (Div.6) 2007 - Josh Kloepfer - Vanlue (Div.6) 2007 - Kurt Hanenkrath - Defiance Ayersville (Div.6) 2007 - Anthony Reinhart - Hopewell-Loudon (Div.6) 2007 - Zac Dysert - Ada (Div.6) 2007 - Adam Brickner - Hopewell-Loudon (Div.6) 2007 - Travis Rettig - Arlington (Div.6) 2007 - Alex Welfe - Norwalk St. Paul (Div.6) 2007 - Ryan Wasylik - Sandusky St. Mary's (Div.6) 2007 - Robbie Oldaker - Hopewell-Loudon (Div.6) 2007 - Nate Seibeneller - Hopewell-Loudon (Div.6) 2007 - Wes Stein - Norwalk St. Paul (Div.6) 2008 - Terrence Davis - Fremont Ross (Div.1) 2008 - Jack Mewhort - Toledo St. John's (Div.1) 2008 - Troy Bell - Toledo Start (Div.1) 2008 - Sklyer Roberts - Findlay (Div.1) 2008 - Tim Kynard - Toledo St. John's (Div.1) 2008 - Joey Powell - Findlay (Div.1) 2008 - Hunter Lent - Toledo St. John's (Div.1) 2008 - Shaun Joplin - Sylvania Southview (Div.2) 2008 - Alex Jones - Sandusky (Div.2) 2008 - Eric Page - Springfield (Div.2) 2008 - Greg Isley - Sylvania Southview (Div.2) 2008 - Trevor Smith - Bellevue (Div.3) 2008 - Jared Branski - Clyde (Div.3) 2008 - Alex Gillett - Clyde (Div.3) 2008 - Nick Truesdale - Shawnee (Div.3) 2008 - Ethan Kagy - Tiffin Columbian (Div.3) 2008 - Aaron Edington - Marion Pleasant (Div.4) 2008 - Floyd Tucker - Fostoria (Div.4) 2008 - Cody Harris - Marion Pleasant (Div.4) 2008 - Micah Hyde - Fostoria (Div.4) 2008 - Blair Skilliter - Genoa (Div.4) 2008 - Tony Harlamert - Coldwater (Div.4) 2008 - Mario de la Rosa - Coldwater (Div.4) 2008 - Brock Pleiman - Coldwater (Div.4) 2008 - Ryan Bless - Genoa (Div.4) 2008 - Jake Lawrence - Marion Pleasant (Div.4) 2008 - Marcus Vicars - Genoa (Div.4) 2008 - Adam Homan - Coldwater (Div.4) 2008 - Brian Schmiedebusch - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2008 - Ben Wonderly - Fairview (Div.5) 2008 - Ryan Cook - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2008 - Clint Cooper - Wynford (Div.5) 2008 - Austin Pohlman - Maria Stein Marion Local (Div.5) 2008 - Aaron Craft - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2008 - Justin Buenger - Patrick Henry (Div.5) 2008 - Kyle Rall - Wynford (Div.5) 2008 - Ben Smith - Maria Stein Marion Local (Div.5) 2008 - Justin Hyde - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2008 - Cody Pettit - Patrick Henry (Div.5) 2008 - Sean Osting - Delphos Jefferson (Div.5) 2008 - Jacob Miller - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2008 - David Rupp - Archbold (Div.5) 2008 - Josh Fisher - Parkway (Div.5) 2008 - Nick Rindler - St. Henry (Div.5) 2008 - Kyle Baker - Ada (Div.6) 2008 - Max Hartings - Crestline (Div.6) 2008 - Andrew Brickner - Hopewell-Loudon (Div.6) 2008 - Brandon Dysert - Ada (Div.6) 2008 - Ian Kuhn - Hopewell-Loudon (Div.6) 2008 - Tyler Brown - Hopewell-Loudon (Div.6) 2008 - Eric Schwieterman - Norwalk St. Paul (Div.6) 2008 - Anthony King - Defiance Ayersville (Div.6) 2008 - Matt Wilde - Norwalk St. Paul (Div.6) 2008 - Derek Stock - Carey (Div.6) 2008 - Josh Lee - Pandora-Gilboa (Div.6) 2008 - Jacob Rhoad - Norwalk St. Paul (Div.6) 2008 - Tyler Hayson - Delphos St. John's (Div.6) 2008 - Hudson Smith - Hopewell-Loudon (Div.6) 2008 - Levi Brown - Riverdale (Div.6) 2008 - Justin Stransky - Ada (Div.6) 2008 - Tyler Swary - Pandora-Gilboa (Div.6) 2008 - Geoff Hainline - Norwalk St. Paul (Div.6) |
2009 - Andrew Donnal - Anthony Wayne (Div.1)
2009 - Joe Missler - Whitmer (Div.1) 2009 - Eric Schaible - Findlay (Div.1) 2009 - Kenny Hayes - Whitmer (Div.1) 2009 - Cheatham Norrils - Toledo St. John's (Div.1) 2009 - Kyle Cameron - Toledo Central Catholic (Div.2) 2009 - Kyle Burkhardt - Toledo Central Catholic (Div.2) 2009 - Ray Bush - Toledo Rogers (Div.2) 2009 - Pat Dyer - Toledo St. Francis (Div.2) 2009 - Nico Caponi - Perkins (Div.3) 2009 - Curt Watson - Bellevue (Div.3) 2009 - Aaron Swanson - Defiance (Div.3) 2009 - Cody Bloom - Napoleon (Div.3) 2009 - Brent Sager - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2009 - Maty Mauk - Kenton (Div.4) 2009 - Greg Hillagrand - Genoa (Div.4) 2009 - Tyler Pickard - Genoa (Div.4) 2009 - Brad Harrah - Marion Pleasant (Div.4) 2009 - Jeff Siefker - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2009 - Brian Laubenthal - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2009 - Connor Wendy - Genoa (Div.4) 2009 - Lucas Pennington - Evergreen (Div.4) 2009 - Adam Rammel - Coldwater (Div.5) 2009 - Brad Yarnell - Patrick Henry (Div.5) 2009 - Eric Lefeld - Coldwater (Div.5) 2009 - Keith Wenning - Coldwater (Div.5) 2009 - Justin Buenger - Patrick Henry (Div.5) 2009 - Keith Uhlenhake - Coldwater (Div.5) 2009 - Xavier Dye - Patrick Henry (Div.5) 2009 - Brett Pasche - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2009 - Alan Sharp - Liberty Center (Div.5) 2009 - Lyndon Benecke - Defiance Tinora (Div.5) 2009 - Dan Tracht - Norwalk St. Paul (Div.6) 2009 - Teven Eatmon - Wynford (Div.6) 2009 - Alex Simon - Norwalk St. Paul (Div.6) 2009 - Alex Ecker - Delphos St. John's (Div.6) 2009 - Heath Jackson - Ada (Div.6) 2009 - Tyler Brause - Wynford (Div.6) 2009 - Jordan Leininger - Delphos St. John's (Div.6) 2009 - Brian Griffin - Norwalk St. Paul (Div.6) 2009 - JC Miller - Toledo Christian (Div.6) 2009 - Zach Bollinger - Ridgedale (Div.6) 2009 - Chris Pohlman - Delphos St. John's (Div.6) 2009 - Isaac Bowling - Fremont St. Joseph (Div.6) 2009 - Aaron Weyer - Ada (Div.6) 2009 - Tyler Bergfeld - Delphos St. John's (Div.6) 2009 - Justin Wilde - Norwalk St. Paul (Div.6) 2010 - Cheatham Norrils - Toledo St. John's (Div.1) 2010 - Greg Brown - Fremont Ross (Div.1) 2010 - Jack Miller - Toledo St. John's (Div.1) 2010 - Jody Webb - Whitmer (Div.1) 2010 - Chris Wormley - Whitmer (Div.1) 2010 - Kyle Cameron - Toledo Central Catholic (Div.2) 2010 - Kevin Williams - Springfield (Div.2) 2010 - Evan Karchner - Maumee (Div.2) 2010 - Reggie McAdams - Elida (Div.3) 2010 - Jesse Hernandez - Tiffin Columbian (Div.3) 2010 - Max Morrison - Kenton (Div.4) 2010 - Ross Ellerbrock - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2010 - Maty Mauk - Kenton (Div.4) 2010 - Tyler Pickard - Genoa (Div.4) 2010 - Jeff Siefker - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2010 - Lucas Pennignton - Evergreen (Div.4) 2010 - Reese Klenke - Coldwater (Div.5) 2010 - Desmon Sleigh - Archbold (Div.5) 2010 - Anthony Kimbrough - Lima Central Catholic (Div.5) 2010 - Garrett Morton - Archbold (Div.5) 2010 - Xavier Dye - Patrick Henry (Div.5) 2010 - Marcus Moser - Defiance Tinora (Div.5) 2010 - Dylan Schwieterman - St. Henry (Div.5) 2010 - Tyler O'Connor - Lima Central Catholic (Div.5) 2010 - Taylor Haines - McComb (Div.6) 2010 - Alex Weber - Ada (Div.6) 2010 - Austin Vogt - Delphos St. John's (Div.6) 2010 - Robert Gilliland - Mohawk (Div.6) 2010 - Andrew Dee - McComb (Div.6) 2010 - Derek Klaus - Delphos St. John's (Div.6) 2010 - Chris Pohlman - Delphos St. John's (Div.6) 2010 - Ty Jolliff - Ada (Div.6) 2011 - Storm Norton - Whitmer (Div.1) 2011 - Jody Webb - Whitmer (Div.1) 2011 - Chris Wormley - Whitmer (Div.1) 2011 - Kent Kern - Toledo St. John's (Div.1) 2011 - Mark Meyers - Whitmer (Div.1) 2011 - Allen Gant - Sylvania Southview (Div.1) 2011 - Brandon Smith - Toledo St. John's (Div.1) 2011 - Mike Brown - Sandusky (Div.2) 2011 - Jake Schneider - Maumee (Div.2) 2011 - Connor Pickens - Wapakoneta (Div.2) 2011 - Micah Carter - Perrysburg (Div.2) 2011 - Jon Perrin - Toledo Central Catholic (Div.2) 2011 - Austin Etzler - Elida (Div.3) 2011 - Reggie McAdams - Elida (Div.3) 2011 - Brad Smith - Clyde (Div.3) 2011 - Luke Lyden - Bellevue (Div.3) 2011 - Thomas Glick - Clyde (Div.3) 2011 - Quentin Poling - Elida (Div.3) 2011 - Justin Sawmiller - Kenton (Div.4) 2011 - Kris Hayward - Eastwood (Div.4) 2011 - Maty Mauk - Kenton (Div.4) 2011 - Tyler Pickard - Genoa (Div.4) 2011 - Isaac Jeffers - Kenton (Div.4) 2011 - Gabe King - Kenton (Div.4) 2011 - Brice Fackler - Kenton (Div.4) 2011 - Jerad Butter - Wynford (Div.5) 2011 - Brad Whiting - Marion Pleasant (Div.5) 2011 - Justin Gillen - Liberty Center (Div.5) 2011 - Reid Master - Marion Pleasant (Div.5) 2011 - Mark Brunet - Coldwater (Div.5) 2011 - Bryan Hefflinger - Liberty Center (Div.5) 2011 - Caleb Siefring - Coldwater (Div.5) 2011 - Dakota Conkle - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2011 - Kyle Bergman - Coldwater (Div.5) 2011 - Justin Hernstein - Buckeye Central (Div.6) 2011 - Ross Benton - Leipsic (Div.6) 2011 - Alex Wehri - Delphos St. John's (Div.6) 2011 - Greg Hartke - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2011 - Tyler Erwin - Buckeye Central (Div.6) 2011 - Jake Heitkamp - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2011 - Stephen Smith - Tiffin Calvert (Div.6) 2011 - Greg Berger - Leipsic (Div.6) 2011 - Isaac Livengood - Norwalk St. Paul (Div.6) 2011 - Bryce Collins - Buckeye Central (Div.6) 2011 - Daniel Gusching - Minster (Div.6) 2011 - Tanner Calvelage - Delphos St. John's (Div.6) 2012 - Liam Allen - Toledo St. John's (Div.1) 2012 - Matt Miller - Toledo St. John's (Div.1) 2012 - Nick Holley - Whitmer (Div.1) 2012 - Jack Linch - Toledo (Div.1) 2012 - Isiah Moore - Tiffin Columbian (Div.2) 2012 - Jon Perrin - Toledo Central Catholic (Div.2) 2012 - Jayme Thompson - Toledo Central Catholic (Div.2) 2012 - Jordan Lauf - Napoleon (Div.3) 2012 - Lucas Kolbe - Napoleon (Div.3) 2012 - Geno Zappa - Perkins (Div.3) 2012 - Jalen Santoro - Bellevue (Div.3) 2012 - Bryant Schlade - Napoleon (Div.3) 2012 - Quentin Poling - Elida (Div.3) 2012 - Brandon Poncsak - Bryan (Div.3) 2012 - Nick Raifsnider - Bellevue (Div.3) 2012 - Nick Keller - Genoa (Div.4) 2012 - Matt Samuelson - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2012 - Tristan Parker - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2012 - Kyle Nutter - Genoa (Div.4) 2012 - Cody Pickard - Genoa (Div.4) 2012 - Wyatt Karhoff - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2012 - Caleb Siefker - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2012 - Caleb Siefring - Coldwater (Div.5) 2012 - Chase Cook - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2012 - Colt Pettit - Patrick Henry (Div.5) 2012 - Austin Bruns - Coldwater (Div.5) 2012 - Zach Dickman - Coldwater (Div.5) 2012 - Devlin McDaniel - Marion Pleasant (Div.5) 2012 - Devin Mangas - Leipsic (Div.6) 2012 - Devin Poeppelman - Minster (Div.6) 2012 - Kyle Mescher - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2012 - Seth Bockey - Delphos St. John's (Div.6) 2012 - Spencer Nauth - McComb (Div.6) 2012 - Jerry Brown - McComb (Div.6) 2012 - Tyler Jettinghoff - Delphos St. John's (Div.6) 2012 - Michael Geiger - Ottawa Hills (Div.6) 2012 - Dominic Leugers - St. Henry (Div.6) 2012 - Jake Ansley - Ada (Div.6) 2012 - Adam Bertke - Maria Stein Marion Local (Div.6) |
2013 - Marcus Elliott - Whitmer (Div.1)
2013 - Nate Hall - Sylvania Southview (Div.2) 2013 - Matt Mesker - Perrysburg (Div.2) 2013 - Jake Hartbarger - Anthony Wayne (Div.2) 2013 - Trey Guilliam - Defiance (Div.3) 2013 - Isiah Moore - Tiffin Columbian (Div.3) 2013 - DeShone Kizer - Toledo Central Catholic (Div.3) 2013 - Breck Turner - Norwalk (Div.3) 2013 - Kade Long - Clyde (Div.3) 2013 - Dale Irby - Perkins (Div.3) 2013 - Justin Sawmiller - Kenton (Div.4) 2013 - Jimmy Longo - Caledonia River Valley (Div.4) 2013 - Michael Deiter - Genoa (Div.4) 2013 - Austin Schimmoeller - Bryan (Div.4) 2013 - Axel Beuter - Wauseon (Div.4) 2013 - Cody Pickard - Genoa (Div.4) 2013 - Noah Furbush - Kenton (Div.4) 2013 - Brandon Poncsak - Bryan (Div.4) 2013 - Chase Cook - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2013 - Jordan Kelley - Marion Pleasant (Div.5) 2013 - Nick Demaline - Liberty Center (Div.5) 2013 - Brody Hoying - Coldwater (Div.5) 2013 - Anthony Righi - Liberty Center (Div.5) 2013 - Brandon May - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2013 - Zach Souter - Huron (Div.5) 2013 - Mitch Schoenherr - Coldwater (Div.5) 2013 - Adam Klosterman - Coldwater (Div.5) 2013 - Cody Thompson - Huron (Div.5) 2013 - Korbin Showalter - Haviland Wayne Trace (Div.6) 2013 - Colby Speice - Haviland Wayne Trace (Div.6) 2013 - Colt Pettit - Patrick Henry (Div.6) 2013 - Isaac Little - Bluffton (Div.6) 2013 - Derek Drewes - Defiance Tinora (Div.6) 2013 - Reid Renollet - Defiance Tinora (Div.6) 2013 - Connor Hug - Edon (Div.7) 2013 - Clay Dysert - McComb (Div.7) 2013 - Logan Grieser - Arlington (Div.7) 2013 - Eddie Simon - Norwalk St. Paul (Div.7) 2013 - Tyler Jettinghoff - Delphos St. John's (Div.7) 2013 - Austin Rettig - Arlington (Div.7) 2013 - Scottie Slauterbeck - Norwalk St. Paul (Div.7) 2013 - Corey Durbin - Fremont St. Joseph (Div.7) 2013 - Jacob Kunkler - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2014 - Kobee Houghtlen - Whitmer (Div.1) 2014 - Ruben Flowers - Lima Senior (Div.2) 2014 - Cole Bonner - Perrysburg (Div.2) 2014 - Gus Dimmerling - Perrysburg (Div.2) 2014 - Lamar Carswell - Toledo St. Francis (Div.2) 2014 - Chaz Westfall - Perrysburg (Div.2) 2014 - Seth Durham - Perrysburg (Div.2) 2014 - Eric Wiseman - Clyde (Div.3) 2014 - Ramone Miles - Toledo Central Catholic (Div.3) 2014 - Breck Turner - Norwalk (Div.3) 2014 - Christian Ward - Toledo Central Catholic (Div.3) 2014 - Thomas Schoenlein - Wapakoneta (Div.3) 2014 - Collin Kaucher - Toledo Central Catholic (Div.3) 2014 - Noah Castle - Wauseon (Div.4) 2014 - Zac Robinson - Wauseon (Div.4) 2014 - Jake Wojciechowski - Genoa (Div.4) 2014 - Blake Traver - Genoa (Div.4) 2014 - Glen Joyce - Toledo Scott (Div.4) 2014 - Justin Iott - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2014 - Brody Hoying - Coldwater (Div.5) 2014 - Kyle Galyk - Marion Pleasant (Div.5) 2014 - Mitch Fullenkamp - Coldwater (Div.5) 2014 - Ethan Edwards - Delta (Div.5) 2014 - Eli Wolf - Minster (Div.6) 2014 - Hunter Vogel - Defiance Tinora (Div.6) 2014 - Cyle Skidmore - Wynford (Div.6) 2014 - Tyler Showalter - Havliand Wayne Trace (Div.6) 2014 - Riley Nagel - Defiance Tinora (Div.6) 2014 - Justin Flory - Defiance Tinora (Div.6) 2014 - Austin Shutler - Wynford (Div.6) 2014 - Grant McBride - Ada (Div.6) 2014 - Hunter Wilker - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2014 - Logan Grieser - Arlington (Div.7) 2014 - Austin Rettig - Arlington (Div.7) 2014 - Jacob Kunkler - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2014 - Jaret Nickoli - Norwalk St. Paul (Div.7) 2014 - Joey Warnecke - Columbus Grove (Div.7) 2014 - Grant Dilger - Norwalk St. Paul (Div.7) 2015 - Zachary Smith - Whitmer (Div.1) 2015 - Kobee Hougtlen - Whitmer (Div.1) 2015 - Stephon Watson - Toledo Start (Div.1) 2015 - Grant McKinniss - Findlay (Div.1) 2015 - Ruben Flowers - Lima Senior (Div.2) 2015 - Scottie Seymour - Springfield (Div.2) 2015 - Bryant Koback - Springfield (Div.2) 2015 - Chaz Westfall - Perrysburg (Div.2) 2015 - Jaylin Thomas - Lima Senior (Div.2) 2015 - Zach Rieman - Clyde (Div.3) 2015 - Corey Crawford - Wapakoneta (Div.3) 2015 - Logan Alexander - Elida (Div.3) 2015 - Michael Warren II - Toledo Central Catholic (Div.3) 2015 - Ian Meacham - Toledo Central Catholic (Div.3) 2015 - Zach Sandwisch - Toledo Central Catholic (Div.3) 2015 - Zach Hoover - Toledo Central Catholic (Div.3) 2015 - Tyler Wilson - Wauseon (Div.4) 2015 - Alec Foos - Bellevue (Div.4) 2015 - Josh Spurgeon - Napoleon (Div.4) 2015 - Jacob Flory - Wauseon (Div.4) 2015 - Josh Whitcomb - Wauseon (Div.4) 2015 - Travis Szczublewski - Rossford (Div.5) 2015 - Jack Hemmelgarn - Coldwater (Div.5) 2015 - Branden Short - Lake (Div.5) 2015 - Drake Barnett - Galion (Div.5) 2015 - Lucas Munroe - Edison (Div.5) 2015 - Malave Bettinger - Coldwater (Div.5) 2015 - Logan Bailey - Defiance Tinora (Div.6) 2015 - Will Kirkpatrick - Colonel Crawford (Div.6) 2015 - Zach Goeke - Spencerville (Div.6) 2015 - Dauson Dales - Defiance Ayersville (Div.6) 2015 - Brevin Renollet - Defiance Tinora (Div.6) 2015 - Marcus Brand - Van Buren (Div.6) 2015 - Gavin Cupp - Leipsic (Div.7) 2015 - Josh Nixon - Minster (Div.7) 2015 - Noah DeLaCerda - McComb (Div.7) 2015 - Scott Heydinger - Buckeye Central (Div.7) 2016 - Jahneil Douglas - Toledo Start (Div.1) 2016 - Kyle Walsh - Whitmer (Div.1) 2016 - Mitch Berg - Toledo St. John's (Div.2) 2016 - Evan Brown - Anthony Wayne (Div.2) 2016 - Johnny Rupp - Anthony Wayne (Div.2) 2016 - Tycen Anderson - Toledo St. John's (Div.2) 2016 - Nik Pruss - Toledo Central Catholic (Div.3) 2016 - Michael Warren II - Toledo Central Catholic (Div.3) 2016 - James Hudson - Toledo Central Catholic (Div.3) 2016 - Dallas Fields - Toledo Central Catholic (Div.3) 2016 - Conner Long - Clyde (Div.3) 2016 - Dakota McPeak - Bellevue (Div.4) 2016 - Alec Foos - Bellevue (Div.4) 2016 - Logan Balbaugh - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2016 - Gunnar Oakes - Swanton (Div.5) 2016 - Neal Muhlenkamp - Coldwater (Div.5) 2016 - Alex DeJonge - Marion Pleasant (Div.5) 2016 - Nick Frederick - Edison (Div.5) 2016 - Dylan Thobe - Coldwater (Div.5) 2016 - Sam Stoll - Edison (Div.5) 2016 - Connor Moreton - Galion (Div.5) 2016 - Andrew Siefring - Coldwater (Div.5) 2016 - Zach Dziengelewski - Swanton (Div.5) 2016 - Chase Creeger - Marion Pleasant (Div.5) 2016 - Clay Lenhart - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2016 - Bryce Ostheimer - Edison (Div.5) 2016 - Jacob Miller - Defiance Ayersville (Div.6) 2016 - Luke Moorman - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2016 - Donny Johnson - Patrick Henry (Div.6) 2016 - Jon Knapschaefer - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2016 - Dauson Dales - Defiance Ayersville (Div.6) 2016 - Jack Homan - Mari Stein Marion Local (Div.6) 2016 - Trey Zimmer - Patrick Henry (Div.6) 2016 - Chase Sumner - Ada (Div.7) 2016 - Mike Cherry - McComb (Div.7) 2016 - Isaac Dorsten - Minster (Div.7) 2016 - Malachi Abbott - McComb (Div.7) 2016 - Matt Cherry - McComb (Div.7) 2016 - Derek Gross - Norwalk St. Paul (Div.7) 2016 - Jake Crouse - McComb (Div.7) 2016 - Logan Neidhardt - Hicksville (Div.7) |
2017 - Riley Keller - Whitmer (Div.1)
2017 - Kaleb Brightner - Whitmer (Div.1) 2017 - Chase Wilcox - Findlay (Div.1) 2017 - Nick Schneider - Anthony Wayne (Div.2) 2017 - Austin Beier - Toledo St. John's (Div.2) 2017 - Tyler Long - Springfield (Div.2) 2017 - Drake Facione - Marion Harding (Div.2) 2017 - Dallas Gant - Toledo St. John's (Div.2) 2017 - Dane Hullibarger - Sylvania Northview (Div.2) 2017 - Ja'Vez Alexander - Sandusky (Div.3) 2017 - De'Marko Craig - Toledo Central Catholic (Div.3) 2017 - Kole Murlin - Celina (Div.3) 2017 - Dallas Fields - Toledo Central Catholic (Div.3) 2017 - Conner Long - Clyde (Div.3) 2017 - Dakota McPeak - Bellevue (Div.4) 2017 - Garrett Lauth - St. Marys Memorial (Div.4) 2017 - Reed Aller - St. Marys Memorial (Div.4) 2017 - Bryce McMurray - Bellevue (Div.4) 2017 - Sam Stoll - Edison (Div.5) 2017 - Noah Edwards - Genoa (Div.5) 2017 - Brady Patterson - Edison (Div.5) 2017 - Will Varner - Otsego (Div.5) 2017 - Chase Tipsword - Marion Pleasant (Div.5) 2017 - Logan Collins - Edison (Div.5) 2017 - Alex Enders - Marion Pleasant (Div.5) 2017 - Antonio Salinas - Eastwood (Div.5) 2017 - Kory Pytlartz - Marion Pleasant (Div.5) 2017 - Matt Chase - Marion Pleasant (Div.5) 2017 - Tyler Schmeltz - Eastwood (Div.5) 2017 - Josiah Bradfield - Genoa (Div.5) 2017 - Austin May - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2017 - Seth Conley - Ada (Div.6) 2017 - Will Homan - Fort Recovery (Div.6) 2017 - Danyal Minton - Marion Elgin (Div.6) 2017 - Chase Sumner - Ada (Div.6) 2017 - John Dirksen - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2017 - Jordan Brown - Marion Elgin (Div.6) 2017 - Andrew Stocker - Fort Recovery (Div.6) 2017 - AJ Dobbins - Findlay Liberty-Benton (Div.6) 2017 - Will Poling - Findlay Liberty-Benton (Div.6) 2017 - Matt Rethman - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2017 - Jared Breece - Pandora-Gilboa (Div.7) 2017 - Austin Jones - Tiffin Calvert (Div.7) 2017 - Zak Reed - Norwalk St. Paul (Div.7) 2017 - Ben Slough - Arlington (Div.7) 2017 - Luke Nickoli - Norwalk St. Paul (Div.7) 2017 - Noah Good - Norwalk St. Paul (Div.7) 2017 - Brice Markel - McComb (Div.7) 2017 - Wade Sheets - Convoy Crestview (Div.7) 2017 - Parker Brown - Mohawk (Div.7) 2017 - Joey Catalano - Norwalk St. Paul (Div.7) 2018 - Devin Williams - Toledo Start (Div.1) 2018 - Max Denman - Anthony Wayne (Div.2) 2018 - Dimitri Mitsopoulos - Toledo St. John's (Div.2) 2018 - Kyle Rhonehouse - Springfield (Div.2) 2018 - Ja'Kobe Crowell - Toledo Central Catholic (Div.2) 2018 - Dontrez Brown - Fremont Ross (Div.2) 2018 - Ben Allen - Anthony Wayne (Div.2) 2018 - Alfred Dailey - Toledo Central Catholic (Div.2) 2018 - Terion Stewart - Sandusky (Div.3) 2018 - Trey Leroux - Norwalk (Div.3) 2018 - Brenan Knueve - Wapakoneta (Div.3) 2018 - Tche Leroux - Norwalk (Div.3) 2018 - Jaron Sharp - Kenton (Div.4) 2018 - Blake Kanorr - St. Marys Memorial (Div.4) 2018 - Sean Perry - St. Marys Memorial (Div.4) 2018 - Casey Scroggins - Huron (Div.4) 2018 - Jacob Plantz - Genoa (Div.5) 2018 - Austin Meier - Otsego (Div.5) 2018 - Cam Reynolds - Rossford (Div.5) 2018 - Carter Miley - Marion Pleasant (Div.5) 2018 - CJ Johnson - Liberty Center (Div.5) 2018 - Brayden Stark - Marion Pleasant (Div.5) 2018 - Damion Allison - Lake (Div.5) 2018 - Andrew Bench - Genoa (Div.5) 2018 - Austin Like - Liberty Center (Div.5) 2018 - Cade Potter - Fairview (Div.6) 2018 - Danyal Minton - Marion Elgin (Div.6) 2018 - Blaine Swartzmiller - Seneca East (Div.6) 2018 - Nick Tangeman - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2018 - Santana Galvin - Marion Elgin (Div.6) 2018 - Micah Pearson - Lima Central Catholic (Div.6) 2018 - Sam Huelsman - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2018 - Seth Benedict - Wynford (Div.6) 2018 - Matt Rethman - Maria Stein Marion Local (Div.6) 2018 - Jared Breece - Pandora-Gilboa (Div.7) 2018 - Hunter Prince - Edgerton (Div.7) 2018 - Eli Branham - Edgerton (Div.7) 2018 - Ryley Spangler - Leipsic (Div.7) 2018 - TJ Rhamy - Patrick Henry (Div.7) 2018 - Brice Markel - McComb (Div.7) 2018 - Tanner Schroeder - McComb (Div.7) 2019 - Jared Banks - Whitmer (Div.1) 2019 - Nic Kilbride - Perrysburg (Div.1) 2019 - Austin Collins - Perrysburg (Div.1) 2019 - Romelle Grier - Whitmer (Div.1) 2019 - Kameron Vargas - Whitmer (Div.1) 2019 - Mason Alberts - Anthony Wayne (Div.2) 2019 - Jonzell Norrils - Toledo Central Catholic (Div.2) 2019 - Dimitri Mitsopoulos - Toledo St. John's (Div.2) 2019 - Nolan Barber - Anthony Wayne (Div.2) 2019 - Dontrez Brown - Fremont Ross (Div.2) 2019 - JaKobe Crowell - Toledo Central Catholic (Div.2) 2019 - Bryce Boyer - Anthony Wayne (Div.2) 2019 - Todd Bumphis - Toledo St. Francis (Div.2) 2019 - Terion Stewart - Sandusky (Div.3) 2019 - Evan Stumpf - Norwalk (Div.3) 2019 - Trey Leroux - Norwalk (Div.3) 2019 - Garrison Smith - Norwalk (Div.3) 2019 - Blake Kanorr - St. Marys Memorial (Div.3) 2019 - Nate Miller - Bryan (Div.4) 2019 - Aaron Rieman - Ottawa-Glandorf (Div.4) 2019 - Luke Fackler - Kenton (Div.4) 2019 - Jac Alexander - Oak Harbor (Div.5) 2019 - Austin Shaffer - Marion Pleasant (Div.5) 2019 - Patrick Blubaugh - Marion Pleasant (Div.5) 2019 - Ethan Enders - Marion Pleasant (Div.5) 2019 - Gabe Dowling - Oak Harbor (Div.5) 2019 - Gavin Leffler - Wynford (Div.5) 2019 - Blake Landis - Eastwood (Div.5) 2019 - Clay Schlute - Oak Harbor (Div.5) 2019 - Seth Benedict - Wynford (Div.5) 2019 - Cade Polter - Fairview (Div.6) 2019 - Cody Benesh - Western Reserve (Div.6) 2019 - Trent Roetgerman - Minster (Div.6) 2019 - Matthew Gladieux - Archbold (Div.6) 2019 - Jake Montgomery - Gibsonburg (Div.6) 2019 - Chayse Singer - Fairview (Div.6) 2019 - Andrew Pifer - Bucyrus (Div.6) 2019 - Hunter Prince - Edgerton (Div.7) 2019 - David Lamoreaux - South Central (Div.7) 2019 - Chazz Johnson - Lima Perry (Div.7) 2019 - Garrett Schweibert - Patrick Henry (Div.7) 2019 - Ryley Spangler - Leipsic (Div.7) 2019 - Kyle Wasson - McComb (Div.7) 2019 - Justin Stoner - Arcadia (Div.7) 2019 - Matt Everman - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2019 - TJ Rhamy - Patrick Henry (Div.7) 2019 - Juan Pena - Leipsic (Div.7) 2019 - Tyson Speyer - Arlington (Div.7) 2019 - Eli Franks - McComb (Div.7) 2019 - Isaac Stall - Pandora-Gilboa (Div.7) 2019 - Grant Meier - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2019 - Lars Livengood - Norwalk St. Paul (Div.7) 2019 - John Hale - South Central (Div.7) 2020 - Connor Walendzak - Perrysburg (Div.1) 2020 - Cade Zimmerly - Perrysburg (Div.1) 2020 - Brady Lichtenberg - Toledo St. John's (Div.2) 2020 - Prentiss Reasonover - Toledo Central Catholic (Div.2) 2020 - Thomas Zsiros - Toledo St. John's (Div.2) 2020 - Ethan Green - Fremont Ross (Div.2) 2020 - Da'Shun Tanner - Toledo Central Catholic (Div.2) 2020 - Eli Brown - Bowling Green (Div.3) 2020 - Ethan Phillips - Norwalk (Div.3) 2020 - LJ Reaves - Tiffin Columbian (Div.3) 2020 - Michael McDole - Tiffin Columbian (Div.3) 2020 - Garrison Smith - Norwalk (Div.3) 2020 - Tanner Howell - St. Marys Memorial (Div.3) 2020 - Owen Treece - Van Wert (Div.4) 2020 - Jayden Cornell - Kenton (Div.4) 2020 - Dominic Pittman - Galion (Div.4) 2020 - Collin Corapi - Bellevue (Div.4) 2020 - Brayden Eckels - Galion (Div.4) 2020 - Isaac Wilson - Wauseon (Div.4) 2020 - Joshua Mack - Napoleon (Div.4) 2020 - Joseph Dzierwa - Otsego (Div.5) 2020 - Dustin Brady - Wynford (Div.5) 2020 - Trent Leiter - Otsego (Div.5) 2020 - Lucas Hackworth - Wynford (Div.5) 2020 - Ethan Enders - Marion Pleasant (Div.5) 2020 - Tyler Leopold - Ottawa-Glandorf (Div.5) 2020 - Cade Limes - Otsego (Div.5) 2020 - Mason Richards - Findlay Liberty-Benton (Div.5) 2020 - Jordan McCormick - Marion Elgin (Div.6) 2020 - Myles Blasingame - Coldwater (Div.6) 2020 - Doug Rakes - Fairview (Div.6) 2020 - Max Phillips - Liberty Center (Div.6) 2020 - Tristan Cross - Colonel Crawford (Div.6) 2020 - Connor Smith - Gibsonburg (Div.6) 2020 - Gabe Clement - Columbus Grove (Div.6) 2020 - Konner Moore - Colonel Crawford (Div.6) 2020 - Chase Walker - Colonel Crawford (Div.6) 2020 - Gunner King - Columbus Grove (Div.6) 2020 - Carson Meyer - Archbold (Div.6) 2020 - Bryce Conti - Carey (Div.6) 2020 - Jesse Meyer - Coldwater (Div.6) 2020 - Drew Gallahue - Edon (Div.7) 2020 - Ashton Bour - Hopewell-Loudon (Div.7) 2020 - Shaun Thomas - Lima Central Catholic (Div.7) 2020 - Brody Brecht - Convoy Crestview (Div.7) 2020 - Michael Burns - Ridgedale (Div.7) 2020 - Bryce Basinger - Pandora-Gilboa (Div.7) 2020 - Peyton Otte - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2020 - Zac Jacobs - Lima Central Catholic (Div.7) 2020 - William Flick - Arlington (Div.7) 2020 - Nathan Davisson - Lima Central Catholic (Div.7) 2020 - Eli Franks - McComb (Div.7) 2020 - Grant Meier - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2020 - Will Steiber - Norwalk St. Paul (Div.7) 2020 - Rossy Moore - Lima Central Catholic (Div.7) 2020 - Glenn Devares - Lima Perry (Div.7) 2020 - Tyler Perkins - Norwalk St. Paul (Div.7) |
2021 - Ben Ireland - Findlay (Div.1)
2021 - Luke Montgomery - Findlay (Div.1) 2021 - Jayden Gibson - Whitmer (Div.1) 2021 - Kaden Holmes - Fremont Ross (Div.2) 2021 - Trey Talboo - Toledo St. Francis (Div.2) 2021 - Sam Lee - Toledo Central Catholic (Div.2) 2021 - Ethan Green - Fremont Ross (Div.2) 2021 - Alex Kasee - Sylvania Northview (Div.2) 2021 - Jacob Arndt - Marion Harding (Div.2) 2021 - Chris Jackson - Toledo Central Catholic (Div.2) 2021 - Peyton Reasonover - Toledo Central Catholic (Div.2) 2021 - Braeden Goulet - Wapakoneta (Div.3) 2021 - Stashu Patterson - St. Marys Memorial (Div.3) 2021 - Dylan Giesige - St. Marys Memorial (Div.3) 2021 - Myles Aldrich - Shawnee (Div.3) 2021 - Collin Nemitz - Perkins (Div.4) 2021 - Josh Hurst - Port Clinton (Div.4) 2021 - Cullen Dunn - Van Wert (Div.4) 2021 - Remington Norman - Clyde (Div.4) 2021 - Dillon Overmeyer - Clyde (Div.4) 2021 - Tyler Webb - Port Clinton (Div.4) 2021 - Joseph Dzierwa - Otsego (Div.5) 2021 - Mason Oliver - Elmwood (Div.5) 2021 - Trent Leiter - Otsego (Div.5) 2021 - Caleb Kuhlman - Ottawa-Glandorf (Div.5) 2021 - Tyler Leopold - Ottawa-Glandorf (Div.5) 2021 - Devin Coon - Otsego (Div.5) 2021 - Merced Diaz - Genoa (Div.5) 2021 - Landon Jordan - Ottawa-Glandorf (Div.5) 2021 - DJ Newman - Archbold (Div.6) 2021 - Lincoln Mollenkopf - Colonel Crawford (Div.) 2021 - Gavin Bailey - Archbold (Div.6) 2021 - Tyler Schweiterman - Coldwater (Div.6) 2021 - Easton Korody - Carey (Div.6) 2021 - Rece Verhoff - Columbus Grove (Div.6) 2021 - Baeden Hancock - Defiance Tinora (Div.6) 2021 - Owen Johnson - Liberty Center (Div.6) 2021 - Emilio Duran - Ottawa Hills (Div.6) 2021 - Drew Gallehue - Edon (Div.7) 2021 - Ashton Bour - Hopewell-Loudon (Div.7) 2021 - Owen Lefeld - St. Henry (Div.7) 2021 - Gannon Ripke - Edon (Div.7) 2021 - Nolan Beeker - Tiffin Calvert (Div.7) 2021 - Ka'Von Bailey - McComb (Div.7) 2021 - Brandon Boes - Hopewell-Loudon (Div.7) 2021 - Brandon Keller - St. Henry (Div.7) 2021 - Cassius Hulbert - Edon (Div.7) 2021 - Eli Franks - McComb (Div.7) 2021 - Will Stieber - Norwalk St. Paul (Div.7) 2021 - Darren Meier - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2021 - Peyton Otte - Maria Stein Marion Local (Div.7) 2021 - Tyler Perkins - Norwalk St. Paul (Div.7) |
Baseball
1993 - Andy Smith - Defiance (Div.1)
1993 - Jason Bloomer - Toledo Start (Div.1) 1993 - Dave Daugherty - Bryan (Div.2) 1993 - Ben Simon - Edison (Div.3) 1993 - Jim Mueller - Coldwater (Div.3) 1993 - Lamar Dietsch - Edgerton (Div.4) 1993 - Doug Rowland - Ridgedale (Div.4) 1993 - Todd Bruggeman - St. Henry (Div.4) 1994 - Matt King - Toledo Start (Div.1) 1994 - Dan Wardrop - Toledo Start (Div.1) 1994 - Shane Zimmerman - Perrysburg (Div.1) 1994 - Steve Luda - Toledo Start (Div.1) 1994 - Eric Hiesle - Port Clinton (Div.2) 1994 - Andy Klosterman - Coldwater (Div.3) 1994 - Tim Lange - St. Henry (Div.4) 1994 - Allen Hocker - Crestline (Div.4) 1994 - Doug Rowland - Ridgedale (Div.4) 1994 - Kurt Fullenkamp - Minster (Div.4) 1994 - Josh England - Marion Pleasant (Div.4) 1995 - Casey Sanford - Defiance (Div.1) 1995 - Jason Arbinger - Toledo Start (Div.1) 1995 - Cory Griggs - Wauseon (Div.2) 1995 - Pat Phillips - Maumee (Div.2) 1995 - Andy Klosterman - Coldwater (Div.3) 1995 - Chris Rowlison - Edgerton (Div.4) 1995 - Ryan Fullenkamp - St. Henry (Div.4) 1996 - Corey Rygalski - Toledo Start (Div.1) 1996 - Mario Wallace - Toledo Central Catholic (Div.1) 1996 - Jason Thompson - Sylvania Southview (Div.1) 1996 - Matt Best - Lima Bath (Div.2) 1996 - Dan Slagle - Bryan (Div.2) 1996 - Shane Franzer - Coldwater (Div.3) 1996 - Joe Thomas - New London (Div.3) 1996 - Andy Clough - Genoa (Div.3) 1996 - Dan Morris - Defiance Ayersville (Div.4) 1996 - Ryan Schwartz - Minster (Div.4) 1996 - Chad Ehrnsberger - Kalida (Div.4) 1996 - Brad Koesters - St. Henry (Div.4) 1996 - Dave Bergman - Minster (Div.4) 1997 - Tom Ward - Defiance (Div.1) 1997 - Matt Speegle - Whitmer (Div.1) 1997 - Steve Mefferd - Whitmer (Div.1) 1997 - Adam Comstock - Caledonia River Valley (Div.3) 1997 - Bobb Druckenmiller - Fremont St. Joseph (Div.3) 1997 - Kyle Gerlach - Coldwater (Div.3) 1997 - Dan Morris - Defiance Ayersville (Div.4) 1997 - Doug Dendinger - South Central (Div.4) 1997 - Dustin Strickler - Convoy Crestview (Div.4) 1997 - Troy Cox - Lima Perry (Div.4) 1997 - Dave Bergman - Minster (Div.4) 1998 - Brad Hennessy - Whitmer (Div.1) 1998 - Mike Arbinger - Toledo Start (Div.1) 1998 - Dan Hoelter - Perrysburg (Div.1) 1998 - Nathan Smith - Bryan (Div.2) 1998 - Wade Cramer - Galion (Div.2) 1998 - Doug Dendinger - South Central (Div.4) 1998 - Adam Owens - Lincolnview (Div.4) 1998 - Devin Pollick - Fremont St. Joseph (Div.4) 1998 - Neil Schmitz - St. Henry (Div.4) 1999 - Shawn Hurst - Bryan (Div.2) 1999 - Mike Bixler - Perkins (Div.2) 1999 - Mike Breyman - Seneca East (Div.3) 1999 - Matt Dudek - Kenton (Div.3) 1999 - Neil Schmitz - St. Henry (Div.4) 1999 - Brent Koestes - St. Henry (Div.4) 1999 - Bill Gast - St. Henry (Div.4) 2000 - John Johnson - Toledo Woodward (Div.1) 2000 - Marc Franz - Defiance (Div.1) 2000 - Luke Speck - Eastwood (Div.3) 2000 - Paul Werling - Coldwater (Div.3) 2000 - Troy Temple - Minster (Div.3) 2000 - Kyle Blachuta - Elmwood (Div.3) 2000 - Neil Schmitz - St. Henry (Div.4) 2000 - Bob Heitkamp - Fort Recovery (Div.4) 2000 - Chad Reneike - Defiance Ayersville (Div.4) 2000 - Brent Bohman - St. Henry (Div.4) 2001 - Bryan Vickers - Perrysburg (Div.1) 2001 - Travis Boley - Celina (Div.1) 2001 - Adam Graves - St. Marys Memorial (Div.2) 2001 - Jay Neill - Perkins (Div.2) 2001 - Collin Gilbert - Bryan (Div.2) 2001 - Adam Bateson - Elmwood (Div.3) 2001 - Galen Schumm - Parkway (Div.3) 2001 - Kris Moorman - St. Henry (Div.3) 2001 - Bill Thomas - New London (Div.3) 2001 - Todd Boeckman - St. Henry (Div.3) 2001 - Tim Yenser - Defiance Ayersville (Div.4) 2001 - Jason Goddard - Crestline (Div.4) 2001 - Bart Heckman - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2001 - Dereck Uitto - New Reigel (Div.4) |
2002 - Jeff Telmanick - Anthony Wayne (Div.1)
2002 - Josh Baughman - Perrysburg (Div.1) 2002 - Chad Billingsley - Defiance (Div.2) 2002 - Keith Boris - Rossford (Div.2) 2002 - Casey Myers - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2002 - Mike Grove - Colonel Crawford (Div.3) 2002 - Jeremy Schell - Crestline (Div.4) 2002 - Kris Moorman - St. Henry (Div.4) 2002 - Kyle Boecker - Ottoville (Div.4) 2002 - Justin Schlater - St. Henry (Div..4) 2003 - Kurt Wells - Perrysburg (Div.1) 2003 - Chad Billingsley - Defiance (Div.2) 2003 - Sean Boley - Celina (Div.2) 2003 - Matt Steinke - St. Marys Memorial (Div.2) 2003 - Phil Bruns - St. Henry (Div.3) 2003 - Chase Beatty - Edison (Div.3) 2003 - Evan Bertke - St. Henry (Div.3) 2003 - David Hall - Carey (Div.4) 2003 - Dustin Sommer - Minster (Div.4) 2003 - Sawyer Detwiler - Colonel Crawford (Div.4) 2003 - Karl Ferber - New London (Div.4) 2003 - Robert Tarris - Bettsville (Div.4) 2003 - Travis Danner - Mohawk (Div.4) 2003 - Brent Mitchell - Crestline (Div.4) 2003 - Mike Price - New London (Div.4) 2004 - Sean Boley - Celina (Div.1) 2004 - John Eichert - Tiffin Columbian (Div.1) 2004 - Scott Boley - Celina (Div.1) 2004 - Doug Henkel - Fremont Ross (Div.1) 2004 - Jason Selhorst - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2004 - J.B. Shuck - Galion (Div.2) 2004 - Steve Wenning - Coldwater (Div.3) 2004 - Kyle Rhoad - Elmwood (Div.3) 2004 - Matt Roberts - Bucyrus (Div.3) 2004 - Evan Bertke - St. Henry (Div.3) 2004 - David Hall - Carey (Div.4) 2004 - Nick Missler - Lincolnview (Div.4) 2004 - Jarod Werhl - Ottoville (Div.4) 2004 - Scott Sherman - Minster (Div.4) 2004 - Clay Tingley - Edon (Div.4) 2004 - Brian Lichey - Defiance Ayersville (Div.4) 2004 - Craig Schnipke - Ottoville (Div.4) 2004 - Michael Schwechheimer - Crestline (Div.4) 2004 - Wes Sharp - Mohawk (Div.4) 2005 - Jon Niese - Defiance (Div.2) 2005 - Kolbrin Vitek - Bryan (Div.2) 2005 - J.B. Shuck - Galion (Div.2) 2005 - Kirk Salinski - Perkins (Div.2) 2005 - Ryan Gerlach - Coldwater (Div.3) 2005 - Andy Puthoff - St. Henry (Div.3) 2005 - Kevin Wammes - Fremont St. Joseph (Div.4) 2005 - Dan Mutchler - Norwalk St. Paul (Div.4) 2005 - Anthony Jackson - Defiance Ayersville (Div.4) 2005 - Toney Pawlowicz - Montpelier (Div.4) 2005 - Clay Tingley - Edon (Div.4) 2005 - Mike Richie - Hicksville (Div.4) 2005 - Shawn Deats - Tiffin Calvert (Div.4) 2005 - Greg Weller - Bettsville (Div.4) 2006 - Robbie Hall - Fremont Ross (Div.1) 2006 - Andy Whewell - Anthony Wayne (Div.1) 2006 - Andy Oliver - Vermilion (Div.2) 2006 - Kevin Johnson - Willard (Div.2) 2006 - Logan Meisler - Port Clinton (Div.2) 2006 - Kirk Salinski - Perkins (Div.2) 2006 - Jusitn Lukes - New London (Div.3) 2006 - Marc Krauss - Patrick Henry (Div.3) 2006 - Corey Chaffins - New London (Div.3) 2006 - Andy Puthoff - St. Henry (Div.3) 2006 - Jacob Bernath - Stryker (Div.4) 2006 - Corey Seyfors - Crestline (Div.4) 2006 - Brad Laucher - Ridgedale (Div.4) 2006 - Zac Osborn - South Central (Div.4) 2006 - Ross Guisinger - Kalida (Div.4) 2006 - Michael Harvey - Tiffin Calvert (Div.4) 2006 - Matt Struble - Edon (Div.4) 2007 - A.J. Achter - Oregon Clay (Div.1) 2007 - Tyler Burgoon - Defiance (Div.2) 2007 - Brennan Smith - Perkins (Div.2) 2007 - Cameron Stykeman - Defiance (Div.2) 2007 - Kyle Hallock - Perkins (Div.2) 2007 - Preston Zachrich - Defiance Ayersville (Div.3) 2007 - Kyle Bruggeman - St. Henry (Div.3) 2007 - Jensen Painter - Parkway (Div.3) 2007 - Tim Decant - Lake (Div.3) 2007 - Jared Yoder - Fairview (Div.3) 2007 - Aaron Heitbrink - Minster (Div.4) 2007 - Zac Osborn - South Central (Div.4) 2007 - Paul Dunn - Mohawk (Div.4) 2008 - Dace Kime - Defiance (Div.2) 2008 - Mike Mason - Maumee (Div.2) 2008 - Adam Wagner - Defiance (Div.2) 2008 - Andrew Chafin - Western Reserve (Div.3) 2008 - Ryan Radcliff - Fairview (Div.3) 2008 - Ryan Grier - Coldwater (Div.3) 2008 - Ben Hammer - Elmwood (Div.3) 2008 - Nick Bruns - St. Henry (Div.3) 2008 - Preston Zachrich - Defiance Ayersville (Div.4) 2008 - Derek Draper - Riverdale (Div.4) 2008 - Johnny Crooks - Ottawa Hills (Div.4) 2008 - Tom Parcher - South Central (Div.4) |
2009 - Luke Goblirsch - Toledo St. Francis (Div.1)
2009 - Dace Kime - Defiance (Div.2) 2009 - Mike Bogan - Wapakoneta (Div.2) 2009 - Kyle Burkhardt - Toledo Central Catholic (Div.2) 2009 - Craig Gutman - Defiance (Div.2) 2009 - Alex Nofziger - Defiance (Div.2) 2009 - Nick Bruns - St. Henry (Div.3) 2009 - Eric Sims - Fairview (Div.3) 2009 - Cory Klenke - Coldwater (Div.3) 2009 - Jason Westgerdes - St. Henry (Div.3) 2009 - Neil Schweiterman - St. Henry (Div.3) 2009 - Michael Hamann - Danbury (Div.4) 2009 - Ian Clay - Convoy Crestview (Div.4) 2009 - Rusty Lammers - Miller City (Div.4) 2009 - Luke George - Patrick Henry (Div.4) 2010 - Eric Croak - Toledo St. John's (Div.1) 2010 - Dace Kime - Defiance (Div.2) 2010 - Mike Bogan - Wapakoneta (Div.2) 2010 - Kyle Burkhardt - Toledo Central Catholic (Div.2) 2010 - Keith Wenning - Coldwater (Div.3) 2010 - Derek Draper - Riverdale (Div.3) 2010 - Trever Gast - Arlington (Div.4) 2010 - Nick Price - New London (Div.4) 2010 - Luke George - Patrick Henry (Div.4) 2010 - Derek Mangas - Leipsic (Div.4) 2010 - Brandon Hovest - Columbus Grove (Div.4) 2011 - Alec Schmenk - Perrysburg (Div.1) 2011 - Xavier Turner - Sandusky (Div.1) 2011 - Matt Wisler - Bryan (Div.2) 2011 - Anthony Kidston - Defiance (Div.2) 2011 - Aaron Rammel - Coldwater (Div.3) 2011 - Tyler Wells - Edon (Div.4) 2011 - Ryan Wells - Edon (Div.4) 2011 - Sam Shafer - Buckeye Central (Div.4) 2011 - Adam Hartz - Wynford (Div.4) 2011 - Keegan Long - Edon (Div.4) 2011 - Craig Purpus - Minster (Div.4) 2011 - Derek Mangas - Leipsic (Div.4) 2011 - Jordan Leininger - Delphos St. John's (Div.4) 2012 - Deion Tansel - Anthony Wayne (Div.1) 2012 - Xavier Turner - Sandusky (Div.1) 2012 - Hunter Smith - Perrysburg (Div.1) 2012 - Johnny Crawford - Wapakoneta (Div.2) 2012 - Anthony Kidston - Defiance (Div.2) 2012 - J.T. Luevano - Willard (Div.2) 2012 - Robert Ziegler - Defiance (Div.2) 2012 - Jeff Vanscoder - Elmwood (Div.3) 2012 - Brian Mallernee - Oak Harbor (Div.3) 2012 - Keegan Long - Edon (Div.4) 2012 - Tyler McKenney - Defiance Tinora (Div.4) 2012 - Adam Niemeyer - Minster (Div.4) 2012 - Clay Pittman - Defiance Tinora (Div.4) 2012 - Alex Ratchen - Hopewell-Loudon (Div.4) 2012 - Tyler Tyree - Hopewell-Loudon (Div.4) 2012 - Justin Hernstein - Buckeye Central (Div.4) 2012 - Lee Pierron - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2012 - Jacob Zeiter - Buckeye Central (Div.4) 2013 - Eric Zmuda - Toledo St. Francis (Div.1) 2013 - Isaac Perry - Norwalk (Div.1) 2013 - Mark Delas - Perrysburg (Div.1) 2013 - Weston Rivers - Defiance (Div.2) 2013 - Jake Rudnicki - Toledo Central Catholic (Div.2) 2013 - Seth Bryant - Perkins (Div.2) 2013 - Cory Wilder - Shawnee (Div.2) 2013 - Ty Suntken - Wauseon (Div.2) 2013 - Joey Hurless - Van Wert (Div.2) 2013 - Robert Zeigler - Defiance (Div.2) 2013 - Nate Cass - Galion (Div.3) 2013 - Austin Utter - Edison (Div.3) 2013 - Adam Niemeyer - Minster (Div.4) 2013 - Damian Helm - Convoy Crestview (Div.4) 2013 - Clay Pittman - Defiance Tinora (Div.4) 2013 - Dalton Wise - Seneca East (Div.4) 2013 - Tiger Jaso - Lakota (Div.4) 2013 - Devon Poeppelman - Minster (Div.4) 2013 - Derek Rindler - St. Henry (Div.4) 2013 - Reid Renollet - Defiance Tinora (Div.4) 2013 - Garret Sendelback - Hopewell-Loudon (Div.4) 2013 - Jeff Paul - St. Henry (Div.4) 2014 - Ty Suntken - Wauseon (Div.2) 2014 - Derek Gray - Clyde (Div.2) 2014 - Adam Henderson - Wapakoneta (Div.2) 2014 - Michael Delk - Sandusky (Div.2) 2014 - Nick Flowers - Galion (Div.2) 2014 - Jayce Vancena - Lake (Div.3) 2014 - Drew Otten - Coldwater (Div.3) 2014 - Ross Thompson - Delphos Jefferson (Div.3) 2014 - Austin Utter - Edison (Div.3) 2014 - Jeff Paul - St. Henry (Div.3) 2014 - Mason McWilliams - Seneca East (Div.4) 2014 - Damian Helm - Convoy Crestview (Div.4) 2014 - Clay Pittman - Defiance Tinora (Div.4) 2014 - Sam Kohler - Gibsonburg (Div.4) 2014 - Derek Drewes - Defiance Tinora (Div.4) 2014 - Joshua Verhoff - Columbus Grove (Div.4) 2014 - Reid Renollet - Defiance Tinora (Div.4) |
2015 - Colin Kaucher - Toledo Central Catholic (Div.1)
2015 - Trevor Hafner - Perrysburg (Div.1) 2015 - Peyton Brown - Anthony Wayne (Div.1) 2015 - Jimmy Luebke - Celina (Div.2) 2015 - Nate Rau - Bryan (Div.2) 2015 - Adam Henderson - Wapakoneta (Div.2) 2015 - Adam Wolf - Edison (Div.3) 2015 - Ryan Mikesell - St. Henry (Div.3) 2015 - Brody Hoying - Coldwater (Div.3) 2015 - Ross Adolph - Van Buren (Div.3) 2015 - Alex Harter - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2015 - Cameron Conaway - South Central (Div.4) 2015 - Nate Owens - Convoy Crestview (Div.4) 2015 - Grant Dilger - Norwalk St. Paul (Div.4) 2016 - Noah Childress - Toledo Start (Div.1) 2016 - Jay Denman - Toledo St. Francis (Div.1) 2016 - Shay Smiddy - Defiance (Div.2) 2016 - Connor Stykemain - Defiance (Div.2) 2016 - Manny Vorhees - Wapakoneta (Div.2) 2016 - Aaron Harlamert - Coldwater (Div.3) 2016 - Vince Lonigro - Western Reserve (Div.3) 2016 - Jackson Lammers - Miller City (Div.4) 2016 - Ryan Lane - New London (Div.4) 2016 - Mitchel Stammen - St. Henry (Div.4) 2016 - Austin Harper - Mohawk (Div.4) 2016 - Grant Loy - Buckeye Central (Div.4) 2016 - Christian Stang - Norwalk St. Paul (Div.4) 2017 - Christian Orr - Oregon Clay (Div.1) 2017 - Evan Brown - Anthony Wayne (Div.1) 2017 - Seth Lonsway - Celina (Div.2) 2017 - Manny Vorhees - Wapakoneta (Div.2) 2017 - Bryce Ray - Bellevue (Div.2) 2017 - Maddux Liles - Wapakoneta (Div.2) 2017 - Clay Cooper - Edison (Div.3) 2017 - Kesey Johnson - Seneca East (Div.3) 2017 - Michael Kirian - New Riegel (Div.4) 2017 - Ryan Lane - New London (Div.4) 2017 - Alex Theis - New Riegel (Div.4) 2017 - Austin Harper - Mohawk (Div.4) 2017 - Kasey Williams - Defiance Ayersville (Div.4) 2017 - Kurt Maxwell - Norwalk St. Paul (Div.4) 2017 - Jon Niemeyer - Minster (Div.4) 2017 - J.R. Wolfe - Crestline (Div.4) 2018 - Jase Bowen - Toledo Central Catholic (Div.1) 2018 - Joel Roediger - Wapakoneta (Div.2) 2018 - Nate Miller - Bryan (Div.2) 2018 - Bryce Ray - Bellevue (Div.2) 2018 - Don Goodes - Wapakoneta (Div.2) 2018 - Caden Cooper - Edison (Div.3) 2018 - Jacob Wenning - Coldwater (Div.3) 2018 - Trey Bame - Carey (Div.4) 2018 - Owen Recker - Kalida (Div.4) 2018 - Zach Kreais - Hopewell-Loudon (Div.4) 2018 - Luke Vonderhaar - New Bremen (Div.4) 2018 - Jared Huelsman - St. Henry (Div.4) 2018 - Alec Zoeller - New Riegel (Div.4) 2018 - Ryan Luttmer - St. Henry (Div.4) 2019 - Ridge Clark - Vermilion (Div.2) 2019 - Kyle Jackson - Bowling Green (Div.2) 2019 - Jase Bowen - Toledo Central Catholic (Div.2) 2019 - Jason Holly - Upper Sandusky (Div.3) 2019 - Rigo Ramos - Archbold (Div.3) 2019 - Harry Jackson - Lake (Div.3) 2019 - Brock Stoner - Marion Elgin (Div.3) 2019 - Jacob Wenning - Coldwater (Div.3) 2019 - Owen Recker - Kalida (Div.4) 2019 - Tanner Schroeder - McComb (Div.4) 2019 - Isaiah Seidel - South Central (Div.4) 2019 - Andrew Smith - McComb (Div.4) 2019 - Jack Heitbrink - Minster (Div.4) 2019 - Jaden Youtsey - Lincolnview (Div.4) 2020 - None 2021 - Garrett Pike - Anthony Wayne (Div.1) 2021 - Cam Darrington - Perrysburg (Div.1) 2021 - Jayden Jerger - Defiance (Div.2) 2021 - Logan Maxwell - Shawnee (Div.2) 2021 - Cade Hamilton - Colonel Crawford (Div.3) 2021 - Zack McKibben - Coldwater (Div.3) 2021 - DJ Newman - Archbold (Div.3) 2021 - Cody Taylor - Wynford (Div.3) 2021 - Scotty Adelman - Norwalk St. Paul (Div.4) 2021 - Landon Price - Lincolnview (Div.4) 2021 - Luke Krouse - Antwerp (Div.4) 2021 - Collin Overholt - Lincolnview (Div.4) 2021 - Ashton Bour - Hopewell-Loudon (Div.4) 2021 - Collin Crisenberry - Montpelier (Div.4) 2021 - Brody Deck - Fremont St. Joseph (Div.4) |
2022 - Connor Waldenzak - Perrysburg (Div.1)
2022 - Jayden Jerger - Defiance (Div.2)
2022 - Ethan Hendrickson - Vermilion (Div.2)
2022 - Jacob Howard - Defiance (Div.2)
2022 - Luke Walton - Perkins (Div.2)
2022 - Seth Witt - Genoa (Div.3)
2022 - Cole Commisso - Defiance Tinora (Div.3)
2022 - Grant McGuire - Wynford (Div.3)
2022 - DJ Newman - Archbold (Div.3)
2022 - Landon Price - Lincolnview (Div.4)
2022 - Nolan Schmitz - St. Henry (Div.4)
2022 - Caleb Niese - Miller City (Div.4)
2022 - Ashton Bour - Hopewell-Loudon (Div.4)
2022 - Nick Palm - Tiffin Calvert (Div.4)
2022 - Eric Hoover - Hopewell-Loudon (Div.4)
2022 - Luke Krouse - Antwerp (Div.4)
2022 - Jayden Jerger - Defiance (Div.2)
2022 - Ethan Hendrickson - Vermilion (Div.2)
2022 - Jacob Howard - Defiance (Div.2)
2022 - Luke Walton - Perkins (Div.2)
2022 - Seth Witt - Genoa (Div.3)
2022 - Cole Commisso - Defiance Tinora (Div.3)
2022 - Grant McGuire - Wynford (Div.3)
2022 - DJ Newman - Archbold (Div.3)
2022 - Landon Price - Lincolnview (Div.4)
2022 - Nolan Schmitz - St. Henry (Div.4)
2022 - Caleb Niese - Miller City (Div.4)
2022 - Ashton Bour - Hopewell-Loudon (Div.4)
2022 - Nick Palm - Tiffin Calvert (Div.4)
2022 - Eric Hoover - Hopewell-Loudon (Div.4)
2022 - Luke Krouse - Antwerp (Div.4)
Volleyball
1983 - Debbie Winkler - Norwalk (AA)
1983 - Christy Mossholder - Clyde (AA) 1983 - Karen Lepley - Bellevue (AA) 1983 - Kelly Short - Archbold (A) 1983 - Lucy Sutter - St. Henry (A) 1983 - Carla Mueller - Western Reserve (A) 1983 - Sherry Schroer - New Knoxville (A) 1983 - Chris Rutledge - North Central (A) 1984 - Susie Reid - Anthony Wayne (AAA) 1984 - Karen Lepley - Bellevue (AA) 1984 - Diane Zerbey - Springfield (AA) 1984 - Sally Mertler - Norwalk (AA) 1984 - Kathy Hart - Marion River Valley (AA) 1984 - Jill Jolliff - Hardin Northern (A) 1984 - Susan Horst - Archbold (A) 1984 - Teresa Link - St. Henry (A) 1984 - Patty Longworth - New Knoxville (A) 1985 - Deb Wagner - Celina (AA) 1985 - Lisa Sprouse - Perkins (AA) 1985 - Kris Cochrane - Eastwood (AA) 1985 - Patty Longworth - New Knoxville (A) 1985 - Judy Blose - Archbold (A) 1985 - Mary Braun - St. Henry (A) 1985 - Angela Mosier - Hopewell-Loudon (A) 1986 - Kim Johnson - Perrysburg (AAA) 1986 - Karen Sekulski - Toledo DeVilbiss (AAA) 1986 - Tina Linder - Norwalk (AA) 1986 - Sandy Sutter - St. Henry (A) 1986 - Lisa Scheblo - New Knoxville (A) 1986 - Jill Schnitkey - Archbold (A) 1987 - T.J. Horner - Norwalk (AAA) 1987 - Heather Dick - Clyde (AA) 1987 - Hollie Costein - Willard (AA) 1987 - Paige Pease - Hardin Northern (A) 1987 - Terry Franck - St. Henry (A) 1987 - Jodi Miller - Archbold (A) 1988 - Tammy Schneider - Oregon Clay (AAA) 1988 - Deb Dunifon - Lima Bath (AA) 1988 - Julie Fortkamp - St. Henry (A) 1988 - Joylynn Mosier - Hopewell-Loudon (A) 1988 - Heather Huffman - Riverdale (A) 1989 - Patty Caris - Eastwood (AA) 1989 - Shawnette Byers - Parkway (A) 1989 - Sheree Otto - Miller City (A) 1989 - Shannon Egbert - New Knoxville (A) 1990 - Kris Detwiler - Marion River Valley (Div.2) 1990 - Vicky Mahl - Western Reserve (Div.3) 1990 - Michelle Brecht - Otsego (Div.3) 1990 - Melissa Stair - Hardin Northern (Div.4) 1990 - Nicky Reinhart - Hopewell-Loudon (Div.4) 1990 - Rachel Hostettler - Archbold (Div.4) 1990 - Shannen Braden - New Knoxville (Div.4) 1991 - Carey Poor - Celina (Div.1) 1991 - Lori Schafer - Norwalk (Div.2) 1991 - Tracie Bender - Marion River Valley (Div.2) 1991 - Lori Dyer - Galion (Div.2) 1991 - Nikki Taylor - Parkway (Div.3) 1991 - Kim Bostelman - Archbold (Div.3) 1991 - Shannen Braden - New Knoxville (Div.4) 1991 - Lynn Fullenkamp - Fort Recovery (Div.4) 1991 - Kara Hohman - Hopewell-Loudon (Div.4) 1992 - Kelly Musch - Springfield (Div.1) 1992 - Lori Schafer - Norwalk (Div.2) 1992 - Lori Dyer - Galion (Div.2) 1992 - Wendy Nicholson - Eastwood (Div.3) 1992 - Shannen Braden - New Knoxville (Div.4) 1992 - Carla Puthoff - St. Henry (Div.4) 1992 - Kristen Aschliman - Archbold (Div.4) 1993 - Kelly Musch - Springfield (Div.1) 1993 - Jess Gerken - Norwalk (Div.2) 1993 - Wendy Nicholson - Eastwood (Div.3) 1993 - Jennifer Knapp - Antwerp (Div.4) 1993 - Brooke Belcher - Hilltop (Div.4) 1993 - Sheila Kreim - Buckeye Central (Div.4) 1993 - Mandy Hastings - Fort Recovery (Div.4) 1993 - Jeanette Puthoff - St. Henry (Div.4) 1994 - Carrie Monnes - Norwalk (Div.2) 1994 - Jill Vanderhoof - Marion River Valley (Div.2) 1994 - Hallie Cramer - Bellevue (Div.2) 1994 - Jeanette Puthoff - St. Henry (Div.4) 1994 - Hollie Miller - Hopewell-Loudon (Div.4) 1994 - Julie Camella - Fremont St. Joseph (Div.4) 1995 - Kylie Petry - Norwalk (Div.2) 1995 - Kelly Overmier - Archbold (Div.3) 1995 - Jeanette Puthoff - St. Henry (Div.4) 1995 - Jaclyn Homan - St. Henry (Div.4) 1995 - Jenny Carr - Parkway (Div.4) 1995 - Michelle Sours - Hopewell-Loudon (Div.4) 1995 - Lori Kremerer - Antwerp (Div.4) |
1996 - Laura Dewitz - Springfield (Div.2)
1996 - Tara Still - Norwalk (Div.2) 1996 - Kim Slone - Willard (Div.2) 1996 - Sara Schaub - Huron (Div.3) 1996 - Shelly Lehman - Marion Elgin (Div.3) 1996 - Meredith Neff - Archbold (Div.3) 1996 - Molly Hoying - St. Henry (Div.4) 1996 - Summer Clouse - Hopewell-Loudon (Div.4) 1996 - Stephanie Striker - Buckeye Central (Div.4) 1996 - Brook Braden - New Knoxville (Div.4) 1996 - Jamie Walton - Edon (Div.4) 1997 - Dee Conley - Willard (Div.2) 1997 - Ashley Funk - Carey (Div.3) 1997 - Kristin Gamby - Marion Elgin (Div.3) 1997 - Kacy Stevens - Archbold (Div.3) 1997 - Brandi Stover - Parkway (Div.3) 1997 - Sara Donald - Otsego (Div.3) 1997 - Bridgett Hamilton - Riverdale (Div.3) 1997 - Jacqui Gerlach - St. Henry (Div.4) 1997 - Kara Delarber - Buckeye Central (Div.4) 1997 - Di Di Reynolds - Hopewell-Loudon (Div.4) 1997 - Carrie Norris - Hopewell-Loudon (Div.4) 1997 - Chris Sheperd - Northwood (Div.4) 1998 - Amy Pfohl - Toledo St.Ursula (Div.1) 1998 - Monica Asher - Huron (Div.3) 1998 - Kacy Stevens - Archbold (Div.3) 1998 - Di Di Reynolds - Hopewell-Loudon (Div.4) 1998 - Carrie Norris - Hopewell-Loudon (Div.4) 1998 - Jacqui Gerlach - St. Henry (Div.4) 1998 - Mandy Gels - St. Henry (Div.4) 1998 - Jennifer Bostelman - Antwerp (Div.4) 1999 - Erin Moore - Tiffin Columbian (Div.1) 1999 - Lindsey Wilt - Galion (Div.2) 1999 - Kerry Helm - Eastwood (Div.2) 1999 - RyAnne Hamilton - Marion Elgin (Div.3) 1999 - Krista Solberg - Huron (Div.3) 1999 - Tara Buroker - Bluffton (Div.3) 1999 - Tricia Naseman - St. Henry (Div.4) 1999 - Susie Norris - Hopewell-Loudon (Div.4) 1999 - Cassie Palmer - South Central (Div.4) 1999 - Shanna Pressler - Montpelier (Div.4) 2000 - Rachel Crooks - Clyde (Div.2) 2000 - Danielle Holt - Galion (Div.2) 2000 - Laura Leach - Norwalk (Div.2) 2000 - Shanna Pressler - Montpelier (Div.3) 2000 - Caitlin Carr - Marion Elgin (Div.3) 2000 - Dawn Herr - Seneca East (Div.3) 2000 - Lauren Kelbley - Hopewell-Loudon (Div.4) 2000 - Kelly Pohlman - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2000 - Emily Clouse - Hopewell-Loudon (Div.4) 2000 - Emily Gross - Norwalk St. Paul (Div.4) 2000 - Annie Kasier - St. Henry (Div.4) 2001 - Sarah Florian - Toledo St. Ursula (Div.1) 2001 - Kaycie Carr - Toledo St. Ursula (Div.1) 2001 - Brie Hagerty - Defiance (Div.2) 2001 - Danielle Holt - Galion (Div.2) 2001 - Megan Borgelt - Huron (Div.3) 2001 - Caitlin Carr - Marion Elgin (Div.3) 2001 - Jill Evans - Archbold (Div.3) 2001 - Amy Harbolt - Marion River Valley (Div.3) 2001 - Jamie Herr - Seneca East (Div.3) 2001 - Lauren Kelbley - Hopewell-Loudon (Div.4) 2001 - Emily Clouse - Hopewell-Loudon (Div.4) 2001 - Schea Fissel - Buckeye Central (Div.4) 2001 - Diana Wuebker - St. Henry (Div.4) 2001 - Angie Camp - Norwalk St. Paul (Div.4) 2001 - Jessica Eckert - New Bremen (Div.4) 2002 - Sarah Florian - Toledo St. Ursula (Div.1) 2002 - Jessica Hohl - Anthony Wayne (Div.1) 2002 - Victoria Kasten - Norwalk (Div.2) 2002 - Katie Bates - Evergreen (Div.3) 2002 - Megan Borgelt - Huron (Div.3) 2002 - Taryn Haas - Marion Elgin (Div.3) 2002 - Sarah Wilber - Huron (Div.3) 2002 - Angie Camp - Norwalk St. Paul (Div.4) 2002 - Jordan Centers - Norwalk St. Paul (Div.4) 2002 - Margo Moeller - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2002 - Sarah Poling - St. Henry (Div.4) 2003 - Sarah Florian - Toledo St. Ursula (Div.1) 2003 - Megan Borgelt - Huron (Div.3) 2003 - Kendra Orwig - Margaretta (Div.3) 2003 - Lindsay Hess - St. Henry (Div.4) 2003 - Robyn Hoying - Minster (Div.4) 2004 - Alison Mugler - Toledo St. Ursula (Div.1) 2004 - Rachelle Hagerty - Defiance (Div.2) 2004 - Megan Mohr - Elida (Div.2) 2004 - Amanda Fox - Huron (Div.3) 2004 - Katie Weininger - Mohawk (Div.3) 2004 - Jenna Barhorst - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2004 - Lindsay Puthoff - St. Henry (Div.4) 2004 - Kelsey Schaefer - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2004 - Leah Schaffer - Norwalk St. Paul (Div.4) 2004 - Allison Siefker - Kalida (Div.4) |
2005 - Allison Florian - Toledo St. Ursula (Div.1)
2005 - Emily Florian - Toledo St. Ursula (Div.1) 2005 - Ellen Herman - Toledo Central Catholic (Div.1) 2005 - Rachelle Hagerty - Defiance (Div.2) 2005 - Julia Butler - Huron (Div.3) 2005 - Micki Kuns - Margaretta (Div.3) 2005 - Rebekah Roehm - Parkway (Div.3) 2005 - Jenna Barhorst - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2005 - Kayla Lefeld - St. Henry (Div.4) 2005 - Nicole Wright - New Knoxville (Div.4) 2006 - Alliya Drzewiecki - Toledo St. Ursula (Div.1) 2006 - Carlee Rothlisberger - Findlay (Div.1) 2006 - Betsy Hone - Celina (Div.2) 2006 - Madalyn Shalter - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2006 - Sara Sage - Huron (Div.3) 2006 - Amy Benz - Old Fort (Div.4) 2006 - Tiffany Gaerke - Fort Recovery (Div.4) 2006 - Blaire Hiler - Buckeye Central (Div.4) 2006 - Betsy Hoying - St. Henry (Div.4) 2006 - Abby Niekamp - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2007 - Alliya Drzewiecki - Toledo St. Ursula (Div.1) 2007 - Ashley Frazier - Toledo Central Catholic (Div.2) 2007 - Madalyn Shalter - Ottawa-Glandorf (Div.2) 2007 - Lauren Simon - Norwalk (Div.2) 2007 - Ashley Andrews - Marion Pleasant (Div.3) 2007 - Susie Isphording - Huron (Div.3) 2007 - Sara Sage - Huron (Div.3) 2007 - Megan Barhorst - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2007 - Andrea Fritz - Norwalk St. Paul (Div.4) 2007 - Taylor Jones - New Bremen (Div.4) 2007 - Kristen Nicely - Defiance Ayersville (Div.4) 2007 - Abby Niekamp - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2008 - Kelly Lehrer - Huron (Div.3) 2008 - Danielle Taflinger - Lima Central Catholic (Div.3) 2008 - Jaclyn Dabbelt - New Bremen (Div.4) 2008 - Taylor Jones - New Bremen (Div.4) 2008 - Shannon Nadler - Leipsic (Div.4) 2008 - Alyssa Winner - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2009 - Paige Roback - Toledo Notre Dame (Div.1) 2009 - Veronica Zimmerman - Toledo St. Ursula (Div.1) 2009 - Jesse Miedema - Huron (Div.3) 2009 - Danielle Taflinger - Lima Central Catholic (Div.3) 2009 - Stacy Wyse - Archbold (Div.3) 2009 - Brittany Egbert - Hopewell-Loudon (Div.4) 2009 - Brandi Elking - St. Henry (Div.4) 2009 - Erica Fullenkamp - Minster (Div.4) 2009 - Amber Welfle - Norwalk St. Paul (Div.4) 2009 - Alyssa Winner - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2010 - Veronica Zimmerman - Toledo St. Ursula (Div.1) 2010 - Emily Crowell - Parkway (Div.4) 2010 - Taryn Graham - Huron (Div.4) 2010 - Alyse Bergman - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2010 - Erica Fullenkamp - Minster (Div.4) 2010 - Katie Hoying - St. Henry (Div.4) 2010 - Corynne Smith - Norwalk St. Paul (Div.4) 2010 - Alyssa Winner - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2011 - Cassidy Croci - Toledo St. Ursula (Div.1) 2011 - Elise Gastier - Edison (Div.3) 2011 - Katey Holler - Marion Pleasant (Div.3) 2011 - Makayla Agin - Buckeye Central (Div.4) 2011 - Abby Brunswick - St. Henry (Div.4) 2011 - Emily Gerten - Leipsic (Div.4) 2011 - Katie Hoying - St. Henry (Div.4) 2011 - Corynne Smith - Norwalk St. Paul (Div.4) 2011 - Margaret Wuebker - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2012 - Maddie Burnham - Toledo St. Ursula (Div.1) 2012 - Kayce Krucki - Findlay (Div.1) 2012 - Sam Obringer - Norwalk (Div.2) 2012 - Kat Ferrell - Huron (Div.3) 2012 - Claire Heitkamp - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2012 - Kylie Koesters - St. Henry (Div.4) 2012 - Olivia Livengood - Norwalk St. Paul (Div.4) 2012 - Sammi Marcum - Buckeye Central (Div.4) 2012 - Sarah Parker - Mohawk (Div.4) |
2013 - Lauran Graves - Toledo St. Ursula (Div.1)
2013 - Sydney Obringer - Norwalk (Div.2) 2013 - Taylor Graboski - Upper Sandusky (Div.3) 2013 - Macy Reigelsperger - Coldwater (Div.3) 2013 - Hannah Cantrill - Huron (Div.3) 2013 - Rachel Myers - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2013 - Gina Kramer - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2013 - Jenna Huffman - McComb (Div.4) 2013 - Kara Scherger - New Riegel (Div.4) 2013 - Ally Mikesell - St. Henry (Div.4) 2013 - Kelly Nadler - Leipsic (Div.4) 2013 - Elise Nickoli - Norwalk St. Paul (Div.4) 2014 - Audra Appold - Perrysburg (Div.1) 2014 - Jamye Cox - Toledo St. Ursula (Div.1) 2014 - Lauran Graves - Toledo St. Ursula (Div.1) 2014 - Sydney Obringer - Norwalk (Div.2) 2014 - Hannah Cantrill - Huron (Div.3) 2014 - Hadley Starett - Huron (Div.3) 2014 - Madison Broering - St. Henry (Div.4) 2014 - Jenna Huffman - McComb (Div.4) 2014 - Loryn Huffman - McComb (Div.4) 2014 - Breanna Kramer - Monroeville (Div.4) 2014 - Kelly Nadler - Leipsic (Div.4) 2014 - Kara Scherger - New Riegel (Div.4) 2015 - Elizabeth Coil - Toledo St. Ursula (Div.1) 2015 - Jamye Cox - Toledo St. Ursula (Div.1) 2015 - Jessi Holly - Upper Sandusky (Div.2) 2015 - Madison Broering - St. Henry (Div.3) 2015 - Katie Gerlach - St. Henry (Div.3) 2015 - Gabriella Wood - Huron (Div.3) 2015 - Molly Hammersmith - Defiance Ayersville (Div.4) 2015 - Jenna Huffman - McComb (Div.4) 2015 - Loryn Huffman - McComb (Div.4) 2015 - Breanna Kramer - Monroeville (Div.4) 2015 - Hannah Paul - Toledo Christian (Div.4) 2016 - Jamye Cox - Toledo St. Ursula (Div.1) 2016 - Addie Wisehart - Huron (Div.3) 2016 - Gabriella Wood - Huron (Div.3) 2016 - Allison Adelsperger - Old Fort (Div.4) 2016 - Paige Jones - New Bremen (Div.4) 2017 - Peyton Bloomer - Oak Harbor (Div.2) 2017 - Tasha Kahlig - Coldwater (Div.3) 2017 - Katelyn Meyer - Eastwood (Div.3) 2017 - Brianna Gillig - New Riegel (Div.4) 2017 - Meghan Hedrick - Norwalk St. Paul (Div.4) 2017 - Paige Jones - New Bremen (Div.4) 2017 - Jenna Karl - Buckeye Central (Div.4) 2017 - Sydney Kin - Carey (Div.4) 2017 - Britney Siefring - St. Henry (Div.4) 2017 - Melina Woods - Ada (Div.4) 2018 - Peyton Bloomer - Oak Harbor (Div.2) 2018 - Taylor Alt - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2018 - Lauren Gilliland - Coldwater (Div.3) 2018 - Hannah Horn - Defiance Tinora (Div.3) 2018 - Olivia Lagando - Huron (Div.3) 2018 - Tyrianna Settles - Fostoria (Div.3) 2018 - Hannah Warrington - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2018 - Carrie Fessenmyer - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2018 - Hayley Heitmeyer - Leipsic (Div.4) 2018 - Macy Puthoff - New Bremen (Div.4) 2018 - Stacia Stieber - Monroeville (Div.4) 2018 - Addy Vaughn - St. Henry (Div.4) 2019 - Taylor Alt - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2019 - Lauren Gilliland - Coldwater (Div.3) 2019 - MaKenna Schafer - Huron (Div.3) 2019 - Hannah Warrington - Findlay-Liberty Benton (Div.3) 2019 - Hannah Bruns - St. Henry (Div.4) 2019 - Paige Fortkamp - Fort Recovery (Div.4) 2019 - Camryn Hedrick - Monroeville (Div.4) 2019 - Zoe Meyer - Tiffin Calvert (Div.4) 2019 - Claire Pape - New Bremen (Div.4) 2019 - Macy Puthoff - New Bremen (Div.4) 2019 - Addy Vaughn - St. Henry (Div.4) 2020 - Carly Hendrickson - Toledo St. Ursula (Div.1) 2020 - Isabella Granger - Findlay Liberty-Benton (Div.3) 2020 - MaKenna Schafer - Huron (Div.3) 2020 - Maddie White - Ottawa-Glandorf (Div.3) 2020 - Kylee Brooks - Monroeville (Div.4) 2020 - Paige Fortkamp - Fort Recovery (Div.4) 2020 - Carsyn Henschen - New Knoxville (Div.4) 2020 - Hannah Lyons - Monroeville (Div.4) 2020 - Claire Pape - New Bremen (Div.4) 2020 - Alana Pohlman - Maria Stein Marion Local (Div.4) 2020 - Josie Reinhart - New Bremen (Div.4) 2020 - Emma White - Tiffin Calvert (Div.4) |
2021 - Isabella Granger - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2021 - Annalise Harlamert - Coldwater (Div.3)
2021 - Erin Kaufman - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2021 - Karia Willow - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2021 - Kaylee Freund - New Bremen (Div.4)
2021 - Ellie Gabel - New Knoxville (Div.4)
2021 - Carsyn Henschen - New Knoxville (Div.4)
2021 - Grace Wasserman - Old Fort (Div.4)
2021 - Emma White - Tiffin Calvert (Div.4)
2021 - Graisyn Yoder - Monroeville (Div.4)
2021 - Annalise Harlamert - Coldwater (Div.3)
2021 - Erin Kaufman - Ottawa-Glandorf (Div.3)
2021 - Karia Willow - Findlay Liberty-Benton (Div.3)
2021 - Kaylee Freund - New Bremen (Div.4)
2021 - Ellie Gabel - New Knoxville (Div.4)
2021 - Carsyn Henschen - New Knoxville (Div.4)
2021 - Grace Wasserman - Old Fort (Div.4)
2021 - Emma White - Tiffin Calvert (Div.4)
2021 - Graisyn Yoder - Monroeville (Div.4)